życie na krawędzi

Artykuły - życie na krawędzi (3)

 • Aerosmith: Życie na krawędzi

  Aerosmith: Życie na krawędzi

  U progu trzeciej dekady swej działalności w 1993 r. amerykańska formacja Aerosmith wydała "Get A Grip". Płyta zjednała zespołowi nowych, nastoletnich fanów, zaś jej sukces komercyjny okazał się znakomitym pretekstem dla trasy koncertowej, która zawitała także do Polski.
 • Prowadziła życie na krawędzi

  Prowadziła życie na krawędzi

  "To jakiś obłęd, szaleństwo. Zobaczcie, co dzieje się w Hollywood z ludźmi muzyki, z aktorami" - powiedział Eminem, kiedy dowiedział się, że Brittany Murphy nie żyje. Aktorka i piosenkarka, najbardziej znana ze znakomitej roli w głośnym filmie "8. Mila", w którym wystąpiła u boku słynnego rapera, zmarła 20 grudnia 2009 roku, na rozległy atak serca. Jej kariera była w rozkwicie. W sobotę, 10 listopada, skończyłaby 35 lat.
 • "Życie na krawędzi". Hammond opowiada o wypadku

  "Życie na krawędzi". Hammond opowiada o wypadku

  Pamiętacie wypadek Richarda Hammonda? Przypomnijmy, że ten popularny angielski prezenter programu motoryzacyjnego Top Gear jadąc samochodem o napędzie odrzutowym z ogromną prędkością, stracił panowanie nad kierownicą (pękła opona), zjechał z pasa startowego starego lotniska i koziołkując zatrzymał się 100 metrów dalej na trawie.