zwyciężył

Artykuły - Zwyciężył (-5)

 • Wrodzony pesymizm zwycięży

  Decydenci z Fed nie mają już prawa do wystąpień publicznych przed zbliżającym się wielkimi krokami posiedzeniem FOMC. Dlatego też uwaga przenosi się na dane makro z USA, które ostatnio zaczęły rozczarowywać, ale nadal wskazują na solidny, 3,3 - proc. wzrost gospodarczy w trzecim kwartale. Jeśli jakiekolwiek informacje z gospodarki mają szansę wpłynąć na wycenę szans na podwyżkę, to będzie to komplet dziś publikowanych odczytów ze sprzedażą detaliczną na czele.
 • Polak zwyciężył w konkursie na szefa ukraińskich kolei

  Polak zwyciężył w konkursie na szefa ukraińskich kolei

  Polak Wojciech Balczun zwyciężył w konkursie na dyrektora generalnego ukraińskich kolei państwowych Ukrzaliznycia - poinformował we wtorek minister rozwoju gospodarczego i handlu Ukrainy Aivaras Abromaviczius.
 • Na rynkach zwycięży "instynkt stadny"

  Na rynkach zwycięży "instynkt stadny"

  Zasadniczym powodem załamania na rosyjskim rynku walutowym nie jest spadek cen ropy naftowej. Jeśli cena baryłki ropy naftowej utrzyma się na poziomie ok. 60 dol., to zła wiadomość dla całej gospodarki Rosji.
 • Strach jednak zwyciężył

  Giełdowy handel toczył się w środę w mocno zmiennych nastojach. Przed południem na głównych parkietach przeważały spore zwyżki, zakończenie stało pod znakiem dominacji niedźwiedzi. W dalszym ciągu niepokój budziła sytuacja na emerging markets, a oczekiwanie na decyzję Fed te nastroje jeszcze podsycało.
 • Plebiscyt widzów Teatru im. J. Słowackiego - wygrał "Kochanek"

  Plebiscyt widzów Teatru im. J. Słowackiego - wygrał "Kochanek"

  Spektakl "Kochanek" Harolda Pintera w reż. Józefa Opalskiego zwyciężył w plebiscycie widzów na najlepszy spektakl Teatru im. J. Słowackiego. Spektakl zwyciężył także we wszystkich innych kategoriach plebiscytu.

Filmy - Zwyciężył (2)