zwycięzcy

Artykuły - Zwycięzcy (132)

 • "Tajemnica Marii Magdaleny". Zwycięzcy konkursu

  "Tajemnica Marii Magdaleny". Zwycięzcy konkursu

  Przedstawiamy zwycięzców naszego ostatniego konkursu. Książki trafią do pani Ewy, pani Anny i pana Krystiana. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych konkursów!
 • Zwycięzcy konkursu "Wieczny Grunwald"

  Zwycięzcy konkursu "Wieczny Grunwald"

  Przedstawiamy zwycięzców naszego ostatniego konkursu. Egzemplarze książki "Wieczny Grunwald" trafią do pana Michała, pana Mateusza i pani Anny. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych konkursów.
 • Przyznano Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny

  Przyznano Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny

  Tegoroczną Nagrodę Nobla w dziedzinie medycyny otrzymali James E. Rothman i Randy W. Schekman ze Stanów Zjednoczonych oraz Thomas C. Suedhof z Niemiec. Komitet Noblowski wyróżnił naukowców za fundamentalne odkrycia w dziedzinie mechanizmów regulujących transport wewnątrz komórek człowieka. Nazwiska laureatów ogłoszono w Instytucie Karolinska w Sztokholmie.
 • Zwycięzcy konkursu "Ciemne postacie w historii Kościoła. Mity, kłamstwa i legendy"

  Zwycięzcy konkursu "Ciemne postacie w historii Kościoła. Mity, kłamstwa i legendy"

  Przedstawiamy zwycięzców naszego ostatniego konkursu. Egzemplarze książki "Ciemne postacie w historii Kościoła. Mity, kłamstwa i legendy" Michaela Hesemanna trafią do pani Natalii, pani Karoliny i pana Zdzisława. Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy do śledzenia naszych kolejnych konkursów.
 • Jak brytyjska prasa ocenia triumf Merkel

  Jak brytyjska prasa ocenia triumf Merkel

  "Trzecia wygrana Angeli Merkel", "Historyczne zwycięstwo", "Merkel świętuje super-wynik" - to tytuły w dzisiejszych gazetach brytyjskich po niedzielnych wyborach w Niemczech. Brytyjczycy widzą w zwycięstwie Angeli Merkel szansę stabilizacji w Unii, w strefie euro, ale i dobry znak dla własnych starań o zmianę zasad swego członkostwa w Unii.
 • Przedstawiamy zwycięzców konkursu "Cypherpunks"

  Przedstawiamy zwycięzców konkursu "Cypherpunks"

  Egzemplarze książki Juliana Assange’a "Cypherpunks. Wolność i przyszłość internetu" wędrują do pani Marty z Białegostoku, pana Michała z Kutna i pana Daniela z Bydgoszczy.
 • Oto zwycięzcy pierwszego etapu konkursu "Ciekawi od zawsze"

  Oto zwycięzcy pierwszego etapu konkursu "Ciekawi od zawsze"

  Otrzymaliśmy bardzo wiele zgłoszeń, z których znaczna część była na bardzo wysokim poziomie, dlatego wyłonienie zwycięzców nie było prostą sprawą. Pięcioosobowa komisja do ścisłego finału wytypowała aż 30 prac. Po długich naradach wybraliśmy trójkę, którą postanowiliśmy nagrodzić w pierwszym etapie.
 • Kubica to: urodzony zwycięzca, przeciętny kierowca czy pechowiec?

  Kubica to: urodzony zwycięzca, przeciętny kierowca czy pechowiec?

  Kierowcy rajdowi (i nie tylko oni) dzielą się na kilka grup. Pierwszą, elitarną, tworzą urodzeni zwycięzcy. Niezależnie, gdzie i w jakim zespole startują, odnoszą sukcesy.
 • Zwycięzcy są na mecie. Na trasie zostało 235 zawodników

  Zwycięzcy są na mecie. Na trasie zostało 235 zawodników

  Nie wszyscy uczestnicy 35. Rajdu Dakar mogli w niedzielę uczestniczyć w fecie, jaką zorganizowano w stolicy Chile - Santiago na zakończenie dwutygodniowych zmagań. Przystąpiło do nich 5 stycznia w Limie 745 kierowców i pilotów. Do mety nie dojechało 235.
 • Znamy zwycięzcę wyścigu mistrzów!

  Znamy zwycięzcę wyścigu mistrzów!

  Francuz Romain Grosjean wygrał w Bangkoku zawody Race of Champions, z udziałem największych gwiazd sportu samochodowego, m.in. swoich kolegów z Formuły 1 Niemców Sebastiana Vettela i Michaela Schumachera.