zwolnione tempo

Artykuły - Zwolnione tempo (3)

Filmy - Zwolnione tempo (8)

 • W pełnym biegu wygląda zjawiskowo! Zobacz

  Co za widok! W sieci pojawiło się nagranie prezentujące... biegnącą lamę. Niezwykłości dodaje efekt zwolnionego tempa, dzięki któremu możemy przyjrzeć się, jak sierść zwierzęcia faluje. Trzeba przyznać, że robi wrażenie.
 • Posiłek kameleona w zwolnionym tempie

  Roger to uratowany kameleon, który znajduje się w centrum dla zwierząt w Lincoln w Wielkiej Brytanii. Autor nagrania złożył mu ostatnio wizytę i nie mógł się powstrzymać przed uwiecznieniem na klipie pory obiadowej imponującego gada. Co więcej, zrobił to w zwolnionym tempie! (STORYFUL/x-news)
 • Jak wygląda ziewanie w wykonaniu pelikanów?

  W chwilach zmęczenia lub znudzenia zarówno ludziom, jak i zwierzętom zdarza się ziewać. Każdy robi to jednak nieco inaczej. A jak wygląda ten odruch u pelikanów? (STORYFUL/x-news)
 • Jak jedzą krokodyle? Groźne gady w zwolnionym tempie

  Odwiedzający Darwin's Crocosaurus Cove mogą karmić krokodyle przy pomocy wędki. To niesamowite wideo przedstawia w zwolnionym tempie gada wyskakującego z wody w celu schwytania pożywienia. Park krokodyli w Terytorium Północnym Australii jest turystyczną atrakcją. Goście mogą oglądać gady, a nawet pływać łodzią wśród niebezpiecznych zwierząt. (STORYFUL/x-news)