zwierzęta

Artykuły - Zwierzęta (722)

Filmy - Zwierzęta (77)

 • Pochwaliła się swoim warsztatem. Urocze

  Ayae Suzuki z Japonii podbiła internet swoimi akwarelami. Kobieta maluje różne zwierzęta. Połączenie małych rozmiarów obrazka i swoistego uroku, bajkowości, którą artystka przydaje bohaterom sprawia, że jej prace ogląda się z przyjemnością. Teraz możemy zobaczyć sam proces twórczy! Spójrzcie
 • Celebryci na czterech nogach ofiarami hejtu

  Celebryci i influencerzy prześcigają się w dziwactwach i groteskowych modyfikacjach ciała, aby zyskać rozgłos. Ale sława w Internecie nie dotyczy tylko ludzi, czasem także sympatycznych czworonogów, które stają się popularne niekoniecznie na własne życzenie.
 • Czarujące, zdumiewające, zniewalające!

  Filmów ze zwierzętami na całym świecie powstaje tysiące. Często są one bohaterami niecodziennych i zaskakujących sytuacji. Prezentujemy Państwu wybór jednych z najlepszych, nagranych na przestrzeni ostatniego roku.
 • Przenoszą śmiertelnie groźne choroby. Jak się nie zarazić?

  Niektórzy wolą psy, inni koty, a jeszcze inni ptaki czy gryzonie. Niezależnie od tego, jakie zwierzaki posiadamy, to nie od dziś wiadomo, że obcowanie z nimi jest korzystne zarówno psychicznie, jak i fizycznie. Mimo to, każdy kij ma dwa końce, a nasi przyjaciele mogą być również dużym zagrożeniem. Mowa o chorobach odzwierzęcych, czyli zoonozach.