zwierzęta

Artykuły - Zwierzęta (1060)

Filmy - Zwierzęta (84)

 • To kot czy wydra? Nie, to jaguarundi

  To kot czy wydra? Jaguarundi to gatunek drapieżnika z rodziny kotowatych. Wyglądem przypomina wydrę, zaś anatomia wewnętrzna tego ssaka zbliżona jest do łasicy. Ten egzemplarz został nagrany w brazylijskiej placówce dla zwierząt Campina Grande do Sul. Jaguarundi żywi się małymi ssakami, stawonogami, ptakami, oposami, owocami, królikami i małpami. (STORYFUL/x-news)
 • Zwierzęcy gang „wozi się” po mieście

  Kiedy zwierzęcy gang wyjeżdża na ulice Bangkoku, nikt nie wchodzi mu w drogę. Ekipa Big Boss & The Gang podbiła serca internautów i ma już ponad 100 tys. followersów na Instagramie. (STORYFUL/x-news)
 • Zbyt ładne, by je zjadać? Uliczny artysta tworzy imponujące zwierzątka z cukru

  Słodycze, które aż szkoda zjeść? To możliwe! Uliczny artysta z Chin tworzy niezwykłe zwierzątka z cukru, które bardziej przypominają dzieła sztuki niż przekąskę. Zobaczcie sami. (STORYFUL/x-news)
 • Czym należy się kierować przy wyborze psa?

  Wiele dzieci marzy o psie. Czy są rasy, które są bardziej predysponowane do przebywania z naszymi pociechami? Jak wprowadzić psa do rodziny, w której jest dziecko? W "Dzień Dobry TVN" behawiorysta Radosław Ekwiński opowiedział o tym, czym należy się kierować przy wyborze psa. Jak przygotować ukochanego pupila na pojawienie się w rodzinie dziecka? (Dzień Dobry TVN/x-news)