związek na odległość

Artykuły - Związek na odległość (11)

 • Intymne wyznania 81-letniej panny młodej

  Intymne wyznania 81-letniej panny młodej

  Iris Jones i Mohamed Ahmed Irbriham poznali się w internecie. Brytyjska seniorka odwzajemniła uczucia 36-letniego Egipcjanina, a teraz planuje wspólne życie ze znacznie młodszym mężem. Krytycy mówią o dziwnym układzie, jednak zakochana para zupełnie nic sobie z tego nie robi.
 • Związek na odległość - czy to może się udać?

  Związek na odległość - czy to może się udać?

  Bycie z drugą osobą w intymnej relacji już z samej definicji wymaga fizycznej bliskości. Czasami jednak los płata figle i rozdziela kochające się osoby setkami, jeśli nie tysiącami kilometrów. Czy taki związek ma w ogóle szanse na przetrwanie?
 • Dlaczego pociągają mnie dranie?

  Dlaczego pociągają mnie dranie?

  To pytanie zaczynamy zadawać już przy drugim nieudanym związku z mężczyzną, który wniósł w nasze życie ekscytację, ale na pamiątkę zostawił upokorzenie.
 • Terapeuta scementuje ich związek?

  Terapeuta scementuje ich związek?

  Katy Perry i Russell Brand, na kilka tygodni przed planowanym ślubem, zatrudnili psychoterapeutę, który doradza im, jak sprawić, by ich związek nie rozpadł się zbyt szybko.
 • Czy związek na odległość ma sens?

  Czy związek na odległość ma sens?

  Związek dwojga ludzi to pewien układ, który wymaga wiele wysiłku, troski, uczuć oraz zaangażowania. Jest to relacja partnerska, wiążąca się z pokonywaniem wielu przeszkód i problemów, ale dająca w zamian ogromną satysfakcję i wiele radości. Co jednak ze związkami osób, które dzielą setki kilometrów?
 • Trudny związek na odległość

  Trudny związek na odległość

  Nicole Scherzinger, liderka girlsbandu Pussycat Dolls, opowiedziała o swoim związku z mistrzem Formuły 1, Lewisem Hamiltonem.
 • Jak przetrwać długą rozłąkę

  Jak przetrwać długą rozłąkę

  Udany związek na odległość - to naprawdę jest możliwe. Co możesz zrobić, by rozstanie nie pogorszyło waszych wzajemnych relacji?
 • Kot w "Związku na odległość"

  Kot w "Związku na odległość"

  Niedawno zakończyły się zdjęcia do najnowszego filmu Dominika Matwiejczyka "Związek na odległość". Główną rolę w niezależnej produkcji gra Tomasz Kot.
 • Kaskaderzy we Wrocławiu

  Kaskaderzy we Wrocławiu

  Sceny kaskaderskie do nowego filmu Dominika Matwiejczyka, "Związek na odległość", kręcono w piątek we Wrocławiu. Film jest opowieścią o pewnym wypadku samochodowym i jego nietypowych okolicznościach.
 • Kot w "Związku na odległość"

  Kot w "Związku na odległość"

  Pod koniec lutego rozpoczynają się we Wrocławiu zdjęcia do najnowszego filmu Dominika Matwiejczyka "Związek na odległość". Główne role zagrają Tomasz Kot i Wojciech Mecwaldowski.