zwiastun

Artykuły - Zwiastun (49)

Filmy - Zwiastun (691)

 • The Old Guard: Nawet nieśmiertelni znają ból

  Netflix zaprezentował nowy zwiastun widowiska "The Old Guard", w którym w roli głównej zobaczymy Charlize Theron. Zapowiada się nie lada gratka dla miłośników filmów akcji, niezapomnianego "Nieśmiertelnego" oraz... komiksowego pierwowzoru Grega Rucki, produkcja ta jest adaptacją. Pod dowództwem wojowniczki imieniem Andy (Theron), sekretna grupa najemników, których nic nie jest w stanie zabić, od stuleci walczyła o bezpieczeństwo śmiertelnego świata. Ale kiedy cały zespół zostaje zwerbowany do podjęcia nagłej misji, niesamowite zdolności jego członków zostają odkryte przez wroga. Andy i Nil, która właśnie dołączyła do szeregów grupy, muszą pomóc wyeliminować zagrożenie i stawić czoła tym, którzy za wszelką cenę chcą zawładnąć ich mocą i zbić na tym fortunę. W powyższym trailerze możemy dostrzec dwie rzeczy: Charlize Theron, jakiej jeszcze nie znaliśmy (i wcale nie mowa tu tylko o wyglądzie) oraz obecność zdobywcy Oscara Chiwetela Ejiofora. Premiera filmu już 10 lipca wyłącznie na platformie Netflix.
 • Rozpustnice - zwiastun serialu

  Rzecz dzieje się w XVIII-wiecznym Londynie, fabuła opowiada o losie kurtyzan. Główną bohaterką brytyjskiego serialu jest Margaret Wells, która stara się pogodzić rolę matki z prowadzeniem jednego z najczęściej odwiedzanych londyńskich domów publicznych. Rywalizacja, zazdrość, seks i władza oraz życie w domu uciech stanowią jedynie część wątków, które czekają na widza w tym wielokrotnie nagradzanym serialu. Co ciekawe, za stworzeniem tej wartkiej, okraszonej pikantnymi i humorystycznymi dialogami fabuły stoją niemal wyłącznie kobiety.
 • „#Supermodelka Plus Size”: Zwiastun 9. odcinka

  Już w środę półfinałowy odcinek programu „#Supermodelka Plus Size”. To ostatnia szansa dla uczestniczek, aby zawalczyć o wejście do ścisłego finału i kontynuować walkę o tytuł pierwszej w Polsce #Supermodelki Plus Size.
 • Królowe second-handów: Zwiastun 5 odcinka

  W tym odcinku o zwycięstwo zmierzą się dwie całkiem odmienne osobowości. Monika - młoda dziennikarka, która zakupami w second handzie urozmaica swoją codzienną garderobę oraz Matylda - pełna energii amazonka, której ubrania z second handu dostają drugą szansę. Czy przechodnie postawią na odważny styl Matyldy, czy też wybiorą spokojną stylizację proponowaną przez Monikę?