żużel

Artykuły - żużel (940)

Filmy - żużel (15)

 • Ekstraklasa. Kluby wrócą do gry 29 maja. Wideo

  Premier Mateusz Morawiecki i minister sportu Danuta Dmowska-Andrzejuk na konferencji prasowej przedstawili plan "odmrażania" polskiego sportu, który stanął w wyniku pandemii koronawirusa.
 • Krzysztof Cegielski dla Interii: Jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Wideo

  W treści korespondencji, które zawodnicy PGE Ekstraligi otrzymali od zarządzających rozgrywkami czytamy, że generalnie jest źle, a będzie jeszcze gorzej. Nie ma na tę chwilę jakichś wielkich konkretów, do nich jeszcze daleko, ale przygotowujemy się na różne scenariusze, jesteśmy skłonni do rozmów. Zrobimy wszystko, żeby ten sezon się odbył - mówi w rozmowie z Interią prezes Stowarzyszenia Żużlowców "Metanol" Krzysztof Cegielski, który dla PGE Ekstraligi jest stroną do przeprowadzania odpowiednich rozmów.
 • Żużel. Bartosz Zmarzlik dla Interii: Nie mogę się już doczekać wyjazdu na tor. Wideo

  - Fizycznie i sprzętowo jestem już gotowy do inauguracji sezonu. Myślę, że za kilka dni zrobię na torze pierwsze kółka. O przygotowaniach do nowego sezonu, celach i szansach na obronę mistrzostwa świata, a także o współpracy z Orlenem i Tomaszem Gollobem z mistrzem świata na żużlu Bartoszem Zmarzlikiem rozmawiał Zbigniew Czyż.
 • Bartosz Zmarzlik: To wszystko wywołuje u mnie dreszcze. Wideo

  Kiedy przypomnę sobie ostatni turniej Grand Prix i bieg, który decydował o moim mistrzostwie świata to wywołuje u mnie dreszcze. Ten tytuł mam w głębi serca. Mam za sobą wakacje i naładowane akumulatory na nowy rok.