Muzyka - ZUS

Synonimy:
zakład ubezpieczeń społecznych,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - ZUS (3)

 • Głodowa emerytura muzyka Ich Troje

  Głodowa emerytura muzyka Ich Troje

  Michał Wiśniewski, wokalista Ich Troje, opowiada o piśmie z ZUS-u, które wprawiło go w zdumienie. Chodzi o emeryturę jego przyjaciela z zespołu, Jacka Łągwy (kompozytor największych hitów Ich Troje).
 • Owal/Emcedwa o ZUS-ie

  Owal/Emcedwa o ZUS-ie

  W poniedziałek, 28 listopada, odbyła się premiera największej polskiej hiphopowej kompilacji "Rapeskadra 3". Przy tej okazji zaprezentowany został pierwszy utwór z płyty "Premiery." Jest to numer Owala "Życie (nie) jest piekłem".
 • "Komputery to trzecia siła"

  "Komputery to trzecia siła"

  Ryszard Tymon Tymański - kompozytor, multiinstrumentalista, wokalista, poeta, prozaik, frontman zespołów Kury, Miłość i Poganie. Bez wątpienia jest jedną z najbarwniejszych i najciekawszych postaci trójmiejskiej sceny niezależnej, a jednocześnie właścicielem wytwórni Biodro Records, dla której nagrywało - lub nadal nagrywa – wielu znanych artystów niezależnych. Wiosną 2001 r. ukazała się firmowana tylko jego nazwiskiem płyta "Theatricon Plixx", będąca wyborem utworów napisanych na potrzeby spektakli teatralnych. Z tej okazji, o przyczynach komponowania muzyki do sztuk teatralnych w pojedynkę, Yugotonie, wrednych babach w ZUS-ie i o komputerach, z artystą rozmawiał Konrad Sikora.