zupa rybna

Artykuły - Zupa rybna (5)

 • Zupka rybna

  Zupka rybna

  Po 10. miesiącu możesz przygotować swojemu dziecku zupę rybną. Z pewnością mu posmakuje.
 • Zupa rybna z małżami

  Zupa rybna z małżami

  Takie danie możesz zrobić dla całej rodziny, pod warunkiem, że twoje dziecko ukończyło 4 lata. Pamiętaj tylko, by owoce morza kupować ze sprawdzonego źródła - muszą być świeże. Zupa zyska bardziej wyrazisty smak rybny, jeżeli oprócz filetów dodamy rybie głowy (potem oczywiście je wyławiamy).
 • Zupa z morszczukiem (po 10. miesiącu)

  Zupa z morszczukiem (po 10. miesiącu)

  Ryb w naszej diecie powinno być więcej. Morszczuka wykorzystaj do zrobienia smacznej, lekkostrawnej zupy. To danie doskonałe dla maluchów i osób, które chcą zrzucić zbędne kilogramy.
 • Jak przygotować zdrowy bulion i do czego go wykorzystać?

  Jak przygotować zdrowy bulion i do czego go wykorzystać?

  Piotr Kucharski przygotował w kuchni "Dzień Dobry TVN" trzy rodzaje bulionów i wytłumaczył, do czego można je wykorzystać. Kucharski zdradza także trzy przepisy na przepyszne zup z tych wywarów: Zupę rybną, zupę grzybowo-żurkową i pęczak z jesiennymi warzywami 
 • Pomysł na szybki obiad

  Pomysł na szybki obiad

  Nie masz pomysłu na obiad dla swojej pociechy? Sprawdź nasze!

Filmy - Zupa rybna (2)

 • Prosty sposób na zupę rybną

  Zupa rybna to przepyszny sposób na odmianę obiadowego menu, który zachwyci swoim nietypowym smakiem każdego! W Polsce zupa rybna ciągle nie jest zbyt popularna i jemy ją raczej od święta - a szkoda, to prosty i smaczny sposób na dostarczenie sobie nie tylko porcji zdrowia, ale też niebywałych wrażeń smakowych! Delikatny wywar i kawałki miękkiego mięsa ryby - to aromatyczna zupa, która zachwyci wszystkich. Zobaczcie nasz prosty przepis na zupę rybną!
 • Zupa z płoci z pulpetami na bulionie warzywnym

  Płoć to idealna ryba na zupę. Mirosław Gworek, właściciel restauracji, hotelu oraz przetwórni ryb na Marurach, pokazał Mikołajowi Rejowi, jak ją przygotować. Mężczyzna zdradził przepis na pyszną zupę z płoci z pulpetami na bulionie warzywnym. (Dzień Dobry TVN/x-news)