zupa krem

Artykuły - Zupa krem (10)

Filmy - Zupa krem (3)

  • Pyszna i szybka zupa krem z zielonych warzyw

    Zupy krem to rewelacja ostatnich lat, zwłaszcza jeśli są to zupy z zielonych warzyw. Są niezwykle syte, zdrowe i zawierają wiele wartościowych składników, dlatego idealnie sprawdzą się jako danie obiadowe dla osób, które cenią sobie zdrowe odżywianie. Zupa krem na bazie zielonych warzyw to także doskonały obiad dla wegetarian.
  • Krem z pora z fetą - szybki przepis

    Por to wyjątkowe warzywo, do którego jakby ciągle nie jesteśmy przekonani. Używany głównie jako dodatek do sałatek, niekiedy do zup, jest także doskonałym sposobem na przyrządzenie wybornej, aromatycznej zupy krem. Sycąca, ciepła, gęsta zupa z dodatkiem pysznej, intensywnie smakującej fety - ten przepis jest naprawdę prosty!
  • Wyborna zielona zupa krem z sałaty

    Zielona sałata to przede wszystkim dodatek do kanapek - nic tak nie rozwesela posiłku jak dodatek zielonej, przypominającej o wiośnie sałatki! Świetnie sprawdza się również jako samodzielny posiłek - w połączeniu z dietetycznymi, lekkimi dodatkami, jest doskonałym źródłem zdrowia. Z zielonej sałaty można przygotować również przepyszny krem, który zachwyci wszystkich swoim smakiem i aromatem! Zobaczcie, jak przygotować prosty, ale arcysmaczny krem z zielonej sałaty!