zrezygnowali

Artykuły - Zrezygnowali (50)

 • Zrezygnował przewodniczący rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej

  Zrezygnował przewodniczący rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej

  - Prof. Tomasz Siemiątkowski zrezygnował z funkcji przewodniczącego rady nadzorczej Polskiej Grupy Zbrojeniowej, którą pełnił od 2013 r. - poinformował we wtorek wiceszef MON Bartosz Kownacki. Nie podał, że Siemiątkowski zrobił to 4 maja br., o czym świadczy komunikat na stronie internetowej PGZ.
 • Rafał Antczak zrezygnował z funkcji prezesa GPW

  Rafał Antczak zrezygnował z funkcji prezesa GPW

  Rafał Antczak zrezygnował z funkcji prezesa zarządu GPW z powodów osobistych - poinformowała spółka w komunikacie.
 • Łukasz Łazarewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego

  Łukasz Łazarewicz zrezygnował z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego

  Łukasz Łazarewicz zrezygnował wczoraj z pełnienia funkcji prezesa Totalizatora Sportowego - podała Informacyjna Agencja Radiowa. Prezes Łazarewicz nie wyjaśnił przyczyn swojej decyzji.
 • rezygnacja osób nadzorujących

  Zarząd Dolnośląskiego Centrum Deweloperskiego, informuje iż w dniu dzisiejszym, Pan Michał Żurowski oraz Pan Jacek Halusiak zrezygnowali z pełnienia funkcji Członka Rady Nadzorczej. Jako powód w obu przypadkach wskazano powody osobiste. § 3 ust. 1. pkt 7 Załącznika Nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje Bieżące i Okresowe przekazywane w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnectOsoby reprezentujące spółkę:Wojciech MIszczak - Prezes Zarzą
 • Jak zrezygnować z niechcianych SMS-ów?

  Jak zrezygnować z niechcianych SMS-ów?

  Zaproszenie do udziału w konkursie, informacje o zniżkach, ofercie banków, czy zaproszenia na czat - takie wiadomości każdego dnia wysyłają różne firmy. Większość z nich to niechciane SMS-y. Jak z nich zrezygnować?
 • Prezes PZU zrezygnował

  Prezes PZU zrezygnował

  Prezes PZU Andrzej Klesyk, który zaczął rządzić koncernem w 2007 r., tj. niecały miesiąc po zaprzysiężeniu przez rząd Donalda Tuska zrezygnował z pełnionej funkcji. Przyczyną rezygnacji Klesyka z zajmowanego stanowiska jest prośba największego akcjonariusza PZU SA - Skarbu Państwa. Rynek spekuluje, że prezesem największego polskiego ubezpieczyciela będzie Michał Krupiński, zwany przez rynek "złotym dzieckiem PiS-u".
 • Jakub Karnowski zrezygnował z kierowania Grupą PKP

  Jakub Karnowski zrezygnował z kierowania Grupą PKP

  Jakub Karnowski zrezygnował z kierowania Grupą PKP - poinformowano w komunikacie. Ze stanowiska zrezygnował również członek zarządu Piotr Ciżkowicz.
 • Rezygnacja Członków Rady Nadzorczej

  Zarząd CWPE S.A. informuje, iż z dniem wczorajszym to jest 27 października 2015 roku Pani Anna Markiewicz oraz Pan Paweł Jan Wieczorek zrezygnowali z pełnienia funkcji członków Rady Nadzorczej. Podstawa prawna: § 3 ust. 2 pkt. 11 Załącznika nr 3 do Regulaminu Alternatywnego Systemu Obrotu "Informacje bieżące i okresowe w alternatywnym systemie obrotu na rynku NewConnect" Osoby reprezentujące spółkę:Rafał Czerkawski - Prezes ZarząduAnna Ciura - Wicepres Zar
 • GENESIS ENERGY SA- rezygnacja z pełnienia funkcji prokurenta

  Zarząd Genesis Energy Spółka Akcyjna powziął informacje , że w dniem 30.05.2014 r. Panowie Marka Urbańczyk i Marcin Żyto zrezygnowali z pełnienia funkcji prokurenta. Podstawa prawna: §3 ust. 2 pkt 11 Załącznika Nr 3 do Regulaminu ASO Osoby reprezentujące spółkę:Wojciech Skiba - Prezes Zarządu
 • Gminy łatwo nie zrezygnują z dochodów za użytkowanie wieczyste

  Gminy łatwo nie zrezygnują z dochodów za użytkowanie wieczyste

  Opłaty za użytkowanie wieczyste to ważny dochód gmin, z którego z pewnością łatwo nie zrezygnują, jednak szczególnie mieszkańcom dużych aglomeracji opłaty te bardzo dają się we znaki - wskazują eksperci, komentując obywatelski projekt ws. opłat za użytkowanie wieczyste.