Zorro

Artykuły - Zorro (32)

 • "Zorro" czaruje w Kielcach

  Trzy gole, osiem asyst i tytuł gracza meczu - tak wyglądał debiut słoweńskiego rozgrywającego Urosza Zormana w barwach Vive Targów Kielce. Nowy nabytek mistrzów Polski oczarował kibiców w meczu z MMTS Kwidzyn.
 • Antonio Banderas kupił stajnię motocyklową

  Antonio Banderas kupił stajnię motocyklową

  Hiszpański aktor filmowy Antonio Banderas, znany m.in. z "Maski Zorro", kupił stajnię motocyklową.
 • Zorro na Wii potwierdzony

  Przedstawiciele firmy Zorro Productions za pośrednictwem oficjalnej witryny internetowej zapowiedzieli nową przygodową grę akcji, w której wcielimy się w postać legendarnego obrońcy uciśnionych w Meksyku. Pierwsze informacje o pracach nad ekskluzywnym tytułem dla stacjonarnej konsoli Wii od Nintendo pojawiły się w sieci przed tygodniem, brakowało im jednak wiarygodnych szczegółów. Ostatecznie jednak przygotowania "The Destiny of Zorro" trwają w najlepsze. Opracowanie gry
 • Antonio Banderas i bezpieczeństwo narodowe

  Antonio Banderas i bezpieczeństwo narodowe

  Antonio Banderas ("Desperado", "Legenda Zorro") wystąpi w filmie "Homeland Security" - czytamy w "Production Weekly". Film ma być utrzymany w konwencji hitchcockowskiego thrillera a hiszpańskiemu aktorowi towarzyszyć będzie Annette Benning ("American Beauty", "Valmont").
 • Nieboski Antonio

  Nieboski Antonio

  Madonna publicznie ogłosiła, że chciałaby z nim pójść do łóżka. Melanie Griffith rozwiodła się dla niego z Donem Johnsonem. Teraz wraca na ekrany w kolejnej odsłonie przygód Zorro.
 • Antonio reaktywacja

  Antonio reaktywacja

  Kontynuacja, na którą widzowie musieli czekać siedem długich lat. "Legendę Zorro" warto zobaczyć choćby dlatego, że Catherine Zeta-Jones nie straciła nic ze swojego blasku.
 • Z jak Zeta

  Pociągało mnie w Elenie to, że nie jest zamartwiającą się paniusią. W "Legendzie Zorro" moja bohaterka jest pełnoprawnym kompanem Zorro - mówi odtwórczyni jednej z głównych ról w tym filmie, hollywoodzka gwiazda Catherine Zeta-Jones.
 • "Legenda Zorro": Jedenaście rumaków

  "Legenda Zorro": Jedenaście rumaków

  "Legenda Zorro" w miniony weekend zadebiutowała na ekranach w USA i większości krajów europejskich. Film zdominował przede wszystkim europejskie kina. W Ameryce uplasował się na drugim miejscu box office'u. W polskich kinach już od najbliższego piątku, 4 listopada.
 • A. Banderas: Dla Spielberga wszystko!

  A. Banderas: Dla Spielberga wszystko!

  Zorro powraca! Fani zamaskowanego bohatera czekali aż osiem lat, by po sukcesie "Maski Zorro" zobaczyć go ponownie w filmie "Legenda Zorro". Antonio Banderas ("Desperado"), uważany przez krytyków za jednego z najlepszych odtwórców tej roli, i tym razem wdział słynną czarną maskę.
 • Antonio Banderas w Alei Sław

  Antonio Banderas w Alei Sław

  Antonio Banderas ("Desperado", "Mali agenci", "Maska Zorro") ma wreszcie swoją gwiazdę na hollywoodzkiej alei sław. 18 października odbyło się uroczyste odsłonienie gwiazdy na hollywoodzkim bulwarze. Aktor, który nie może zagrać ostatnio większej i znaczącej roli był zaszczycony i wzruszony.