Żora Korolyov

Artykuły - Żora Korolyov (6)

 • Żora Korolyov: Co robi i jak wygląda dziś?

  Żora Korolyov: Co robi i jak wygląda dziś?

  Żora Korolyov zdobył rozpoznawalność dzięki udziałowi w polskiej edycji programu „Taniec z gwiazdami”. Czym 32-latek zajmuje się dziś?
 • "Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

  "Taniec z gwiazdami": Żora Korolyov o swojej partnerce

  Żora Korolyov powraca na parkiet "Tańca z gwiazdami" i ma nadzieję, że wraz ze swoją taneczną partnerką uda im się dotrzeć do finałowego odcinka. Przyznaje, że udział w show, choć pochłania dużo czasu, przynosi również wiele satysfakcji. W ósmej edycji programu będzie partnerował Martynie Kupczyk - architekt znanej widzom z programu "Nasz nowy dom".
 • Córka Żory Korolyova idzie w ślady ojca

  Córka Żory Korolyova idzie w ślady ojca

  Córka Żory Korolyova trenuje taniec i podstawy akrobatyki, zamierza się również uczyć w założonej przez tancerza akademii artystycznej dla dzieci.
 • Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną dla dzieci

  Żora Korolyov otwiera akademię artystyczną dla dzieci

  Żora Korolyov spełnia swoje kolejne marzenia. Otwiera akademię, w której uczyć będzie uzdolnione artystycznie dzieci. Wśród zajęć oferowanych przez jego placówkę będzie taniec, śpiew, aktorstwo oraz akrobatyka. Tancerz twierdzi, że uwielbia pracować z dziećmi i ma nadzieję przekazać swoje umiejętności młodemu pokoleniu.
 • Żora nie zagra w "Tancerzach"

  Żora nie zagra w "Tancerzach"

  Wbrew wcześniejszym zapowiedziom Żora Koroljow, nie wystąpi w serialu "Tancerze". "Chciał za dużo pieniędzy" - czytamy w "Super Expressie".
 • Kobieta to skomplikowana zagadka

  Kobieta to skomplikowana zagadka

  Żora Korolyov - aktor, piosenkarz, tancerz... Zdobył serca polskiej publiczności swoim chłopięcym urokiem, ukraińskim akcentem i błyskotliwym poczuciem humoru. Dziś odkrywa przed wami swoje najskrytsze tajemnice.

Filmy - Żora Korolyov (5)