zoom

Artykuły - Zoom (33)

 • Jak ustawić tło w Zoomie?

  Jak ustawić tło w Zoomie?

  Zoom to bardzo popularny program do wideorozmów. Domyślnie, jeśli włączymy kamerkę, nasi rozmówcy będą widzieli naszą postać oraz to, co znajduje się w naszym otoczeniu. Jest jednak jeszcze inna opcja, a mianowicie wirtualne tło, dzięki któremu można pozostawić w kadrze tylko swoją twarz/resztę ciała, a cały bałagan z tyłu zastąpić czymś innym. Tylko jak ustawić tło na Zoom?
 • Podczas pandemii COVID-19, zmęczenie ciągłymi wideorozmowami jest coraz częstsze

  Podczas pandemii COVID-19, zmęczenie ciągłymi wideorozmowami jest coraz częstsze

  ​Po ponad roku pandemii COVID-19, każdy prawdopodobnie przynajmniej raz słyszał o zjawisku zwanym zmęczeniem związanym z korzystaniem z kolejnych platform do pracy i nauki zdalnej: Zooma, Microsoft Teamsa, Skype'a, Google Meet, Cisco Webex itd.. Nowe badania pozwoliły zgłębić przyczyny tego problemu.
 • ​Zoom Escaper: Niezawodny sposób, by uciec z nudnej telekonferencji

  ​Zoom Escaper: Niezawodny sposób, by uciec z nudnej telekonferencji

  Zoom, Microsoft Teams, Google Meet - praca zdalna bez tych narzędzi w czasach pandemii byłaby niemożliwa. Telekonferencje mają jednak to do siebie, że męczą o wiele bardziej, niż spotkania w cztery oczy, a zwłaszcza te, które dałoby się załatwić jednym mailem. Na szczęście pojawił się skuteczny sposób na walkę z "fikcją spotkań" - poznajcie Zoom Escaper.
 • Zoom dodaje nowe filtry do swojej aplikacji

  Zoom dodaje nowe filtry do swojej aplikacji

  Popularny komunikator Zoom doczekał się nowych funkcji, które pomogą urozmaicić spotkania – mowa o oryginalnych filtrach, które czynią rozmowy bardziej interesującymi.
 • Zoom z nieograniczonym bezpłatnym połączeniem na święta

  Zoom z nieograniczonym bezpłatnym połączeniem na święta

  Jakiś czas temu popularny komunikator ogłosił na Twitterze, że z okazji nadchodzącego święta Dziękczynienia, usunie 40-minutowy limit spotkań dla niezasubskrybowanych użytkowników. Jak się okazuje, firma utrzyma ten stan nieco dłużej.
 • Zoom - dobra wiadomość dla niektórych użytkowników

  Zoom - dobra wiadomość dla niektórych użytkowników

  Popularny komunikator ogłosił na Twitterze, że z okazji nadchodzącego święta Dziękczynienia, usunie on 40-minutowy limit spotkań dla niezasubskrybowanych użytkowników.
 • Zoom wdraża szyfrowanie end-to-end dla wszystkich

  Zoom wdraża szyfrowanie end-to-end dla wszystkich

  Zoom rozpoczął wprowadzanie kompleksowego szyfrowania end-to-end dla wszystkich użytkowników. Funkcjonalność trafia do aplikacji.
 • Zoom wprowadza szyfrowanie end-to-end

  Zoom wprowadza szyfrowanie end-to-end

  Aplikacja Zoom w końcu wprowadziła rozwiązanie, które twórcy zapowiadali od dawna. Konkretnie chodzi o specyficzny rodzaj szyfrowania.
 • Tablet firmy Zoom ma pomóc w zdalnej pracy

  Tablet firmy Zoom ma pomóc w zdalnej pracy

  Popularna za sprawą swojego komunikatora, firma Zoom planuje wejść w rynek urządzeń mobilnych. W tym celu zaprezentowała masywny 27-calowy tablet do pracy z domu.