żona

Synonimy:
żony,
Inne znaczenia:
Żona (2018, reż. Björn Runge) ,

Artykuły - żona (2982)

 • Najpiękniejsze (i mało znane) żony polskich sportowców

  Najpiękniejsze (i mało znane) żony polskich sportowców

  Emocje po tegorocznym Balu Mistrzów Sportu nadal nie słabną. I choć można było się spodziewać, że największy szum medialny wytworzy się wokół zwycięzcy plebiscytu „Przeglądu Sportowego”, internautów pochłonęły dyskusje na temat żon dwóch najlepszych polskich sportowców.
 • ZUS wyliczy żonie przedsiębiorcy wyższe składki

  ZUS wyliczy żonie przedsiębiorcy wyższe składki

  Partnerka prowadzącego działalność gospodarczą dla celów ubezpieczeń społecznych musi być traktowana jako osoba współpracująca. Tak uznał Sąd Najwyższy, oddalając kasację właściciela firmy w sprawie podlegania ubezpieczeniu.
 • Słodka "gangsta żona" hitem internetu

  Słodka "gangsta żona" hitem internetu

  Mąż ukradkiem nagrał swoją żonę, jak rapuje do piosenki grupy Salt-n-Pepa. Wideo momentalnie stało się viralem!
 • Macocha została jego żoną. "To wielki dzień"

  Macocha została jego żoną. "To wielki dzień"

  45-letni Eric Holder poślubił swoją o 3 lata starszą wybrankę, Elisabeth Lorentz. Kobieta była dawniej żoną jego ojca, a macochą Erica. Dopiero po latach tę miłość udało się przypieczętować. Lokalny sąd wyraził zgodę na ślub pary. Historię opowiada TVN 24.
 • Mąż mnie zdradza

  Mąż mnie zdradza

  ​ Mam 50 l. i wielki problem. Wyszłam młodo za mąż. Mąż dobrze zarabiał.
 • Opiekun czy domowy tyran?

  Opiekun czy domowy tyran?

  Znaliśmy się z Wiesławem od lat, spotykaliśmy się w gronie wspólnych znajomych.
 • 25 lat więzienia za zabicie żony i ranienie córeczki

  25 lat więzienia za zabicie żony i ranienie córeczki

  Na 25 lat więzienia skazał dziś częstochowski sąd Jacka G., który przed rokiem w podczęstochowskiej Wrzosowej zabił swoją żonę i ranił 15-miesięczną córeczkę. Sąd zastrzegł, że o warunkowe zwolnienie mężczyzna będzie mógł się ubiegać najwcześniej po 20 latach.
 • Zostawił żonę dla... kolegi z więzienia?

  Zostawił żonę dla... kolegi z więzienia?

  Amerykański raper Ja Rule musi dementować sensacyjnie brzmiącą wypowiedź małżonki.

Filmy - żona (39)

 • Żona pokazała mężowi magiczną sztuczkę. Finał?

  Żona zaprezentowała mężowi magiczną sztuczkę. Finał?
 • Cezary Pazura w towarzystwie młodszej żony

  Edyta Pazura jest, aż o 25 lat młodsza od swojego męża. Różnica wieku pomiędzy partnerami wzbudzała przez długi czas wiele kontrowersji. Z czasem żona aktora nauczyła się radzić sobie z nieprzychylnymi komentarzami. Dziś otwarcie mówi o tym, że uodpornienie się na zewnętrzną krytykę zajęło jej pięć lat.
 • To one będą kibicować naszych na mundialu...

  Wielkimi krokami zbliżają się piłkarskie mistrzostwa świata, które w czerwcu i lipcu odbędą się w Rosji. Nasi gracze podczas mundialu mogą liczyć nie tylko na wsparcie tysięcy polskich fanów, ale także swoich pięknych żon i partnerek. (Agencja TVN/x-news)
 • "Obecne prawo chroni złodziei". Partia Razem domaga się pełnej jawności po doniesieniach nt. przepisywania przez M. Morawieckiego majątku na żonę

  Partia Razem domaga się jawności majątkowej także w przypadku osób, które pozostają we wspólnym gospodarstwie domowym z najwyższymi urzędnikami państwowymi. To reakcja na doniesienia medialne o ukrawaniu przez premiera Morawieckiego majątku, który przepisywał na żonę. – To jest koronny dowód, że potrzebujemy zmiany ustawodawstwa antykorupcyjnego – stwierdził Adrian Zandberg z zarządu krajowego Razem. W ocenie Zandberga, można w Polsce z łatwością ukryć majątek podpisując umowę o rozdzielności małżeńskiej, a takie prawo chroni "złodziei, oszustów i nieuczciwych polityków". – To szokujące, że z tej luki prawnej skorzystał premier Rzeczpospolitej – uważa Zandberg. – Żona Morawieckiego prowadzi firmę Amicus, która zajmuje się komercyjnym wynajmem nieruchomości. Według mediów, posiada także lokale mieszkalne. Tymczasem rząd Prawa i Sprawiedliwości, w którym zasiadał Morawiecki, wprowadził rozwiązania prawne skrajnie niekorzystne dla lokatorów i skrajnie korzystne dla firm takich jak Amicus – mówił Zandberg, odnosząc się do ustawy związanej z programem Mieszkanie +. Daje ona prawo do eksmitowania lokatorów, którzy zalegają z opłatami więcej niż trzy miesiące. Rzecznik Praw Obywatelskich i organizacje lokatorskie apelowały do prezydenta, by nie podpisywał ustawy.