żołnierze

Synonimy:
Zołnierze, żolnierz żolnierze Żołnierz żołnierzę żółnierz żółnierze
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - żołnierze (1694)

Filmy - żołnierze (41)

 • Amerykański żołnierz maszeruje przez stan Iowa, by zwrócić uwagę na kwestie zdrowia psychicznego. "Zawsze jest ktoś, komu na tobie zależy"

  Sierżant techniczny Jeff Campbell, lotnik Gwardii Narodowej Iowa, zdecydował się na marsz przez cały stan, by zwrócić uwagę na kwestie zdrowia psychicznego. Żołnierz ma do pokonania 389 mil (ponad 620 kilometrów), a dystans chce pokonać w maksymalnie 20 dni, rozmawiając po drodze z ludźmi na tematy, związane z problemami mentalnymi. - Nie ma znaczenia to, kim jesteś czy skąd pochodzisz. Zawsze jest ktoś, komu na tobie zależy - powiedział Campbell.
 • Żołnierz wracający z misji robi niespodziankę swojej rodzinie

  Młody żołnierz postanowił zrobić niespodziankę swojej rodzinie. Wszyscy byli przekonani, że Liam, bo tak ma na imię bohater, jest jeszcze w Afganistanie, gdzie stacjonował przez ostatnie 9 miesięcy. Wrócił jednak wraz z całym kontyngentem i już w kraju przechodził obowiązkową kwarantannę. W tym czasie obmyślił widowiskowy plan powrotu na własne podwórko. Pomogli mu lokalni policjanci, pozorując przejazd przez miasto kolumny radiowozów na sygnałach. Nagle, zza jednego z aut policyjnych wyjechał... samochód z Liamem na pokładzie. Rodzina, która wyszła przed dom zobaczyć, co się dzieje, była potężnie zaskoczona! Ale i szczęśliwa, biorąc pod uwagę fakt, kto do niej wrócił.
 • Zdumiewający trening amerykańskich żołnierzy

  Amerykańscy i tajscy żołnierze odbyli ostatnio niecodzienne warsztaty. W ich trakcie Amerykanie jedli jaszczurki, uczyli się pozyskiwać wodę z drzewa, a nawet próbowali krwi węża. Uczyli się w ten sposób sztuki przetrwania w warunkach dżungli. Zdumiewające!
 • Szczeniak robił wszystko, by nie puścić pana do pracy

  Szczeniak kocha swojego pana i nie chce, aby ten szedł do pracy. Co takiego robił? Zobaczcie sami.