Zofia Ślotała

Artykuły - Zofia Ślotała (8)

 • Zosia Ślotała o zaręczynach i ślubie

  Zosia Ślotała o zaręczynach i ślubie

  Na początku sierpnia Zosia Ślotała zaręczyła się z Kamilem Haidarem, z którym ma dwójkę dzieci. Zaręczyny odbyły się z pełnym rozmachem na barce na Mazurach.
 • Rajskie wakacje Ślotały i Staraków

  Rajskie wakacje Ślotały i Staraków

  Zofia Ślotała i jej partner Kamil Haidar wybrali się na wakacje do Włoch. Zdjęciami z wyjazdu stylistka pochwaliła się na swoim Instagramie.
 • Wzruszający wpis Zosi Ślotały

  Wzruszający wpis Zosi Ślotały

  Obóz zorganizowany przez Annę Lewandowską wchodzi właśnie w swoją szczytową fazę. W Centrum Japońskich Sportów i Sztuk Walki "Dojo - Stara Wieś” razem z trenerką ćwiczą żony piłkarzy, celebrytki, dziennikarki i „zwykłe” kobiety.
 • Odważna metamorfoza Zosi Ślotały

  Odważna metamorfoza Zosi Ślotały

  Zosia Ślotała pracuje jako stylistka gwiazd. Jednak odkąd została mamą, koncentruje się przede wszystkim na dzieciach.
 • Zosia Ślotała zmieniła kolor włosów

  Zosia Ślotała zmieniła kolor włosów

  Ostatnio wszystkie portale plotkarskie i media społecznościowe żyły metamorfozą kapitana Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej – Roberta Lewandowskiego, który zmienił kolor włosów na blond.
 • Są powody do zazdrości?

  Są powody do zazdrości?

  Po raz ostatni widziano go z Zosią w połowie czerwca.
 • I kto tu rządzi?

  I kto tu rządzi?

  Okręciła go sobie wokół palca. Ale jemu jest z tym dobrze! Tylko SHOW Borys Szyc mówi o harmonijnym związku z Zosią, wielkich wspólnych planach i.... karierze w Hollywood.
 • On jest tylko mój

  On jest tylko mój

  Aktor ma kłopot. Jego dziewczyny (była i obecna) prowadzą wojnę. I nie chodzi tylko o ambicje zawodowe. To może zaszkodzić związkowi Borysa i Zosi...

Filmy - Zofia Ślotała (1)

 • Zofia Ślotała: Mój blog to kopalnia wiedzy. Nie przejmuję się opiniami hejterów

  Zofia Ślotała rozpoczęła 6. miesiąc ciąży, wciąż jednak zachwyca nienaganną sylwetką. Dobrą formę i szczupłe ciało zawdzięcza przede wszystkim diecie i treningom rozpisanym przez specjalistów. Stylistka twierdzi, że nowy sposób odżywiania spowodował pozytywną zmianę zarówno w jej wyglądzie, jak i samopoczuciu. Nie rezygnuje też z ćwiczeń – zdjęcia z treningów chętnie publikuje na Instagramie. – Mam to szczęście, że dobrze się czuję w ciąży i mam dosyć dużo siły, dlatego mogę pozwolić sobie na to, żeby ćwiczyć. Oprócz tego trzeba pić dużo wody, a także dbać o skórę, żeby się później nie robiły rozstępy. Jest dużo różnych metod. Każda przyszła mama musi znaleźć dobrą dla siebie metodę – mówi Zofia Ślotała.