Zofia Noceti-Klepacka

Artykuły - Zofia Noceti-Klepacka (23)

 • MŚ w klasie RS:X. Tarnowski piąty, Klepacka siódma z kwalifikacją na IO

  Paweł Tarnowski zajął piąte, a Zofia Klepacka siódme miejsce w mistrzostwach świata w żeglarskiej windsurfingowej klasie RS:X. - Najważniejsze, że jest kwalifikacja olimpijska. W sierpniu, w Tokio zamierzam walczyć o medal - powiedziała Zofia. W australijskim Sorrento na najwyższym stopniu podium stanęli Holendrzy - Lilian de Geus i broniący tytułu Kiran Badloe.
 • Windsurferka Zofia Klepacka wywołała burzę jednym zdaniem, Gmoch i "Różal" w obronie

  Windsurferka Zofia Klepacka wywołała burzę jednym zdaniem, Gmoch i "Różal" w obronie

  "Mówię kategorycznie NIE dla promocji środowisk LGBT i będę bronić tradycyjnej Polski" - tym wpisem na Facebooku mistrzyni świata windsurfingu Zofia Klepacka wywołała burzę. Jedni ją potępiają w czambuł i żądają wyrzucenia z rodziny olimpijskiej, a inni gorliwie popierają.
 • Zofia Klepacka liderką ME, Radosław Furmański drugi po sześciu wyścigach

  Zofia Klepacka jest liderką, a Radosław Furmański plasuje się na drugim miejscu po drugim dniu rozgrywanych w Sopocie mistrzostw Europy w windsurfingowej klasie RS:X. Do prowadzącego Yoava Omera z Izraela żeglarz DKŻ Dobrzyń nad Wisłą traci tylko trzy punkty.
 • Zofia Noceti-Klepacka prowadzi w regatach o Puchar Księżniczki Zofii

  Zofia Noceti-Klepacka prowadzi w regatach o Puchar Księżniczki Zofii

  Zofia Noceti-Klepacka zajmuje pierwsze miejsce po ośmiu wyścigach żeglarskiej klasy RS:X w regatach o Puchar Księżniczki Zofii na Majorce. Prowadzenie w rywalizacji mężczyzn stracił za to Paweł Tarnowski. Impreza zakończy się w sobotę.
 • Zofia Noceti-Klepacka chciałaby...przytyć

  Zofia Noceti-Klepacka chciałaby...przytyć

  "Przydałyby mi się trzy dodatkowe kilogramy" - mówi w RMF FM Zofia Noceti-Klepacka. Brązowa medalistka igrzysk olimpijskich w windsurfingu niecały rok po urodzeniu drugiego dziecka wywalczyła medal mistrzostw Europy, a teraz szykuje się do startu w mistrzostwach świata.
 • Sebastian Vettel najlepszym sportowcem Europy

  Sebastian Vettel najlepszym sportowcem Europy

  Mistrz świata Formuły 1 Niemiec Sebastian Vettel został zwycięzcą 55. Ankiety Polskiej Agencji Prasowej na dziesięciu najlepszych sportowców Europy 2012 roku. Głosy oddali dziennikarze z rekordowej liczby 25 agencji Starego Kontynentu.
 • Zofia Klepacka próbuje kitesurfingu

  Zofia Klepacka próbuje kitesurfingu

  Zofia Klepacka niedawno cieszyła się z brązowego medalu londyńskich igrzysk w windsurfingowej klasie RS:X, a już myśli o kolejnych. Próbuje kitesurfingu, gdyż ta konkurencja być może znajdzie się w programie olimpijskim za cztery lata w Rio de Janeiro.
 • MP w żeglarstwie: W Gdańsku bez Klepackiej, Miarczyńskiego i Myszki

  MP w żeglarstwie: W Gdańsku bez Klepackiej, Miarczyńskiego i Myszki

  Zofia Klepacka nie wystartowała w Gdańsku w żeglarskich mistrzostwach Polski w klasach olimpijskich. Poza brązową medalistką z Londynu w RS:X pierwszego dnia imprezy na akwenie w Górkach Zachodnich zabrakło także Przemysława Miarczyńskiego i Piotra Myszki.
 • Pożegnanie z windsurfingiem, trzy nowe dyscypliny w 2016 roku

  Pożegnanie z windsurfingiem, trzy nowe dyscypliny w 2016 roku

  Igrzyska w Londynie były najprawdopodobniej ostatnimi, w których rywalizowano w windsurfingu. Z programu olimpijskich zawodów w Rio de Janeiro 2016 może wypaść także pięciobój nowoczesny. Pojawią się trzy nowe dyscypliny. Dwie to golf i siedmioosobowe rugby.
 • Anatomia klęski na IO: Zniszczona po wojnie Polska miała tyle medali

  Anatomia klęski na IO: Zniszczona po wojnie Polska miała tyle medali

  Po raz ostatni równie słaby dorobek medalowy co w Londynie Polska miała w Melbourne, w 1956 roku, czyli 11 lat po II wojnie światowej, gdy nasz kraj się dopiero odbudowywał. Działacze się tym nie przejmują i są dalecy od określenia obecnego dorobku mianem porażki.

Filmy - Zofia Noceti-Klepacka (4)