Zofia

Artykuły - Zofia (64)

 • Czy jest sposób na poszarzałą cerę?

  Czy jest sposób na poszarzałą cerę?

  Wszędzie czuć już wiosnę, a ja nie potrafię się nią cieszyć! Wszystko przez to, jak wygląda moja twarz. Jest szara, pomarszczona, bez blasku.
 • "Granica" - Zofia Nałkowska

  "Granica" - Zofia Nałkowska

  Powieść rozpoczyna szczegółowa prezentacja głównego bohatera, Zenona Ziembiewicza. Jego dzieje śledzimy od momentu, kiedy to jako syn ubogiego ziemianina zarządzającego cudzym majątkiem i zarazem uczeń ósmej klasy gimnazjum zakochuje się w Elżbiecie Bieckiej - późniejszej żonie do momentu jego tragicznej śmierci (samobójstwa) będącego skutkiem romansu z Justyną
 • Polski satelita będzie nazwany imieniem Zofia

  Polski satelita będzie nazwany imieniem Zofia

  Komisja Europejska ogłosiła polskiego laureata konkursu plastycznego Galileo. Zwyciężyła 11-letnia Zofia Ćwir z Krasnegostawu. Nagrodą w konkursie jest nazwanie imieniem zwycięzcy jednego z satelitów, który zostanie wysłany na orbitę w ramach europejskiego systemu nawigacji satelitarnej Galileo.
 • PiS uruchomiło biuro interwencji i monitoringu

  Prawo i Sprawiedliwość uruchomiło biuro interwencji i monitoringu. Kierować nim będzie b. działaczka opozycyjna Zofia Romaszewska. Ma ono nawiązywać w swojej działalności do Biura Interwencji Komitetu Obrony Robotników, które m.in. Romaszewska prowadziła w okresie PRL.
 • Klepacka ze "srebrem" żeglarskich MŚ

  Klepacka ze "srebrem" żeglarskich MŚ

  Zofia Klepacka-Noceti (YKP Warszawa) zdobyła w Perth srebrny medal żeglarskich mistrzostw świata w windsurfingowej klasie RS:X. W Australii wywalczyła także miejsce dla Polski w olimpijskich regatach Londyn 2012 i wygrała krajową kwalifikację do igrzysk.
 • Żeglarskie MŚ: Zofia Klepacka awansowała na trzecie miejsce

  Zofia Noceti-Klepacka (YKP Warszawa) awansowała z siódmej na trzecią pozycję w windsurfingowej klasie RS:X po ośmiu wyścigach żeglarskich mistrzostw świata w konkurencjach olimpijskich, które odbywają się u wybrzeży Perth w Australii.
 • Żeglarskie MŚ: Zofia Klepacka siódma po pięciu wyścigach

  Po pięciu wyścigach eliminacyjnych, odbywających się u wybrzeży Perth żeglarskich mistrzostw świata w klasach olimpijskich, najwyższe miejsce w polskiej ekipie zajmuje Zofia Noceti-Klepacka (YKP Warszawa), która jest siódma w windsurfingowej klasie RS:X.
 • MŚ w szermierce: Złota szabla Wielikiej i szpada Pizzo

  Rosjanka Zofia Wielika w szabli i Włoch Paolo Pizzo w szpadzie zostali złotymi medalistami szermierczych mistrzostw świata w Katanii. Polacy zajęli odległe miejsca.
 • Ma sporo młodszego "narzeczonego"

  Ma sporo młodszego "narzeczonego"

  Dlaczego nie chce udzielić wywiadu rzeki? Czy udało jej się spełnić marzenie i skoczyć na spadochronie? Zofia Czerwińska opowiada o tym, a także wyznaje szczerze, jakie ma relacje z młodym narzeczonym!
 • Umowa znacząca Spółki zależnej Śrubena Unia S.A.. z PPH Import - Eksport "GWAREK" Zofia Szymańska

  Raport bieżący nr 28/2011Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd ZETKAMA S.A. na podstawie § 5 ust. 1 pkt 3 Rozporządzenia Ministra Finansów w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim informuje, iż w dniu dzisiejszym otrzymał informację od Spółki zależnej Śrubena U

Filmy - Zofia (1)