Zoe Kravitz

Artykuły - Zoe Kravitz (6)

 • Zoe Kravitz: Nie jestem tu, żeby się komuś podobać

  Zoe Kravitz: Nie jestem tu, żeby się komuś podobać

  "Myślę, że bycie sobą to odpowiedzialność" - podkreśla Zoe Kravitz. Ona sama zyskała status "wyluzowanej" ulubienicy Hollywood, choć jej na uwielbieniu nie zależy, woli pozostać sobą.
 • Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot

  Zoe Kravitz jako Kobieta-Kot

  Gwiazda serialu "Wielkie kłamstewka", Zoe Kravitz, wcieli się w postać Kobiety-Kota w najnowszym Batmanie. Kravitz wystąpi u boku Roberta Pattinsona w filmie Matta Reevesa.
 • Zoe Kravitz: Na Oscary w samej bieliźnie

  Zoe Kravitz: Na Oscary w samej bieliźnie

  Oscary to nie tylko główna gala wręczenia nagród, która odbywa się w Dolby Theatre. Zarówno zwycięzcy, jak i ci, dla których nie starczyło miejsca na widowni, bawią się po ceremonii do białego rana na kilku różnych imprezach.
 • Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się

  Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się

  Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się. Aktor oświadczył się córce Lenny’ego Kravitza w lutym tego roku. Dopiero teraz zdecydowała się zdradzić to w wywiadzie dla „Rolling Stone”.
 • Naga Zoe Kravitz na okładce "Rolling Stone'a"

  Naga Zoe Kravitz na okładce "Rolling Stone'a"

  Zoe Kravitz pojawiła się w negliżu na okładce magazynu "Rolling Stone", kopiując wyczyn swej mamy, Lisy Bonet, sprzed trzech dekad.
 • Zoe Kravitz nago na okładce "Rolling Stone". Hołd dla mamy

  Zoe Kravitz nago na okładce "Rolling Stone". Hołd dla mamy

  Zoe Kravitz pojawiła się na okładce magazynu "Rolling Stone: Hot Issue". Jej nagie zdjęcie odwzorowuje fotografię jej matki sprzed 30 lat.

Zdjęcia - Zoe Kravitz (2)

 • film.interia.pl
  Oscary 2017: Impreza "Vanity Fair"
 • muzyka.interia.pl
  Amerykańscy raperzy oraz ich obecne i byłe partnerki

Filmy - Zoe Kravitz (2)

 • Zoe Kravitz: Talent i uroda w genach.

  Córka wokalisty Lenny'ego Kravitza i aktorki znanej m.in. z "Bill Cosby Show" - Lisy Bonet udowadnia, że pomimo znanego nazwiska, na swoją pozycję zapracowała sobie sama!
 • Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się

  Zoe Kravitz i Karl Glusman zaręczyli się. Aktor oświadczył się córce Lenny’ego Kravitza w lutym tego roku. Dopiero teraz zdecydowała się zdradzić to w wywiadzie dla „Rolling Stone”. Przyznała, że jej partner planował romantyczne zaręczyny w Paryżu. Ostatecznie jednak zadał jej pytanie w salonie ich mieszkania. „Byłam w spodniach dresowych i chyba trochę pijana” - powiedziała Zoe. Para poznała się 2 lata temu dzięki wspólnym znajomym.