znaki

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Znaki (Film (2002)[Signs] Reż.M. Night Shyamalan) ,

Artykuły - Znaki (155)

 • Znaki zapytania nad gazociągiem Nord Stream 2

  Znaki zapytania nad gazociągiem Nord Stream 2

  Komisja Europejska ma zastrzeżenia do gazociągu Nord Strem 2. Widoczne są zagrożenia dla Ukrainy.
 • FoodCare właścicielem znaku towarowego TIGER?

  FoodCare właścicielem znaku towarowego TIGER?

  Urząd Patentowy potwierdził wcześniejsze prawa firmy FoodCare sp. z o.o. do znaku towarowego z elementem TIGER. W wyniku decyzji Urzędu Patentowego Rzeczpospolitej Polskiej z 5 sierpnia 2015 roku pierwszeństwo do znaku towarowego z elementem TIGER tj. do BLACK TIGER i WILD TIGER na terytorium Polski dla napojów bezalkoholowych przysługuje firmie Foodcare Sp. z o.o. - jednemu z wiodących producentów branży spożywczej w Polsce. Decyzje te są ostateczne i wykonalne. To stanowisko spółki FoodCare. Grupa Maspex z Wadowic jest zupełnie innego zdania.
 • Znaki towarowe słabo chronione w nazwach domen internetowych i wyszukiwarkach

  Znaki towarowe słabo chronione w nazwach domen internetowych i wyszukiwarkach

  Prawo europejskie nie nadąża za nowinkami technologicznymi. Brakuje spójnych rozwiązań chroniących znaki towarowe przedsiębiorców w internecie.
 • Spór o znak Peek&Cloppenburg wraca do sądu pierwszej instancji

  Spór o znak Peek&Cloppenburg wraca do sądu pierwszej instancji

  Naczelny Sąd Administracyjny nie rozstrzygnął w środę sporu o znak towarowy Peek&Cloppenburg, jaki toczy się pomiędzy dwiema spółkami o tej samej nazwie Peek & Cloppenburg, ale z siedzibą w dwóch różnych niemieckich miastach. Spór sięga 1911 r.
 • Jak powstały runy?

  Jak powstały runy?

  Człowiek od zawsze szukał czegoś lub kogoś indywidualnego, na kim mógłby oprzeć swoje istnienie. Lecz wszechświat działa wedle myśli i woli człowieka dostosowując możliwości do zapotrzebowania, dając to o co się prosi, myśli i na co zwraca uwagę.
 • Pismo Wikingów

  Pismo Wikingów

  Przez wieki te magiczne litery były dopasowywane do potrzeb i, w zależności od zastosowania, ilość znaków zmniejszała się bądź zwiększała. Ile naprawdę jest tych znaków, nie wiadomo.
 • Język młodzieżowych symboli

  Język młodzieżowych symboli

  Czy wiesz, co oznacza symbol, który nosi twoje dziecko? Co wyraża ten dziwny krzyż, który czasem niesfornie wysunie mu się spod koszuli? Może chce zwrócić na coś twoją uwagę? Jak nauczyć się "czytania" znaków, które świadczą o jego zainteresowaniu jakąś subkulturą?
 • Ponad 63 tys. par podrobionego obuwia zarekwirowali celnicy

  Ponad 63 tys. par podrobionego obuwia zarekwirowali celnicy

  - 63,5 tys. par obuwia, tzw. japonek, zatrzymali celnicy z oddziału w Tomaszowie Lubelskim. Miały one znaki różnych znanych marek, ale wszystko wskazuje na to, że są to podróbki - poinformowała rzeczniczka Izby Celnej w Białej Podlaskiej Marzena Siemieniuk.
 • Czy istnieje trzynasty znak zodiaku?

  Czy istnieje trzynasty znak zodiaku?

  Kto wytatuował sobie swój znak zodiaku, może mieć niemały problem - najnowsze odkrycia wskazują, że agresywny i waleczny Skorpion może się okazać spokojną i zrównoważoną Wagą.

Filmy - Znaki (1)