znak jakości

Artykuły - Znak jakości (5)

 • Najlepsze firmy w Polsce odebrały statuetki WIKTORII

  Najlepsze firmy w Polsce odebrały statuetki WIKTORII

  Podczas Wielkiej Gali rozdano również nagrody w konkursie SUPERMEDICUS oraz Nagrody Specjalne W XVIII edycji konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców nagrodzonych zostało 40 firm z całej Polski.
 • Już 24 października Wielka Gala WIKTORII. Statuetki dla najlepszych firm w Polsce

  Warszawska Izba Przedsiębiorców po raz 18. wręczy nagrody najprężniej działającym firmom w Polsce. Zwycięzcy ogólnopolskiego konkursu WIKTORIA - Znak jakości Przedsiębiorców - odbiorą statuetki podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 24 października w Warszawie.
 • Wielka Gala WIKTORII już 24 października. Statuetki WIKTORII oraz SUPERMEDICUS dla najlepszych firm w Polsce

  Po raz XVIII Warszawska Izba Przedsiębiorców wręczy nagrody w ogólnopolskim konkursie WIKTORIA - Znak jakości Przedsiębiorców. Zwycięzcy, czyli najprężniej działające firmy, odbiorą statuetki podczas Wielkiej Gali, która odbędzie się 24 października w Warszawie. Statuetkami SUPERMEDICUS zostaną również nagrodzone placówki, firmy i specjaliści z branży medycznej. Konkurs odbywa się po raz drugi.
 • Nadanie Konsumenckiego Znaku Jakości

  Zarząd Spółki informuje, że w dniu 20 marca 2002r. na XII Prezentacjach Żywność 2002 w Warszawie nadano PC Jutrzenka SA Konsumencki Znak Jakości za ciasteczka z orzechami laskowymi, rodzynkami, karmelem, chrupkami ryżowymi w czekoladzie mlecznej Jeżyki.
 • Konsumencki Znak Jakości

  Zarząd Z.P.C. "Wawel" S.A. podaje do wiadomości, iż w dniu 21.03.2001 r. podczas XI Prezentacji Artykułów Żywnościowych "ŻYWNOŚĆ 2001" firma otrzymała Konsumencki Znak Jakości za czekoladę KRAKOWSKĄ GORZKĄ. Jednocześnie Spółka otrzymała Dyplom Marszałka Sejmu RP za serię czekoladowych batonów DANUSIA.