znak

Artykuły - Znak (340)

 • Najlepsze firmy w Polsce odebrały statuetki WIKTORII

  Najlepsze firmy w Polsce odebrały statuetki WIKTORII

  Podczas Wielkiej Gali rozdano również nagrody w konkursie SUPERMEDICUS oraz Nagrody Specjalne W XVIII edycji konkursu WIKTORIA - Znak Jakości Przedsiębiorców nagrodzonych zostało 40 firm z całej Polski.
 • Znak zapytania nad największymi firmami z Europy Środkowej

  W najlepszej kondycji w regionie znajduje się branża przemysłowa.
 • Trzecia wojna światowa. KONKURS

  Wiedzieliście, że świat był o krok od kolejnej wojny tuż po zakończeniu drugiej? Tajny plan zakładał, że Polacy będą walczyć ramię w ramię z nazistami przeciwko Sowietom. Była to ostatnia szansa na wolność Polski już w 1945 r. Możecie o tym przeczytać w „Trzeciej wojnie światowej” Jonathana Walkera.
 • GUS: Polaków nadal ubywa; eksperci: to zły znak dla gospodarki

  GUS: Polaków nadal ubywa; eksperci: to zły znak dla gospodarki

  Liczba ludności Polski spadła w 2013 roku do mniej niż 38,5 mln, drugi rok z rzędu - poinformował w czwartek GUS. Polaków jest o 37 tys. mniej niż rok wcześniej. Zdaniem ekspertów to zły sygnał dla naszej gospodarki i rynku pracy.
 • Posłowie PO i PiS spierają się o prawną ochronę znaku Polski Walczącej

  Posłowie PO i PiS spierają się o prawną ochronę znaku Polski Walczącej

  Objęcie ochroną prawną znaku Polski Walczącej, charakterystycznej kotwicy znanej m.in. z powstania warszawskiego, przewiduje projekt ustawy, który podzielił sejmową komisję kultury. Za nowymi przepisami opowiedzieli się posłowie PO, przeciw - posłowie PiS.
 • Kościół u progu rewolucji? Papież i rabin o ateizmie, kobietach i cennikach kościelnych

  Kościół u progu rewolucji? Papież i rabin o ateizmie, kobietach i cennikach kościelnych

  Papież Franciszek i rabin Skórka o celibacie, dzieciach księży, ateizmie, eutanazji i cennikach za ceremonie ślubne. Nowy papież odpowiada na pytania, które dziś Kościołowi zadaje cały świat. Prezentujemy wybrane fragmenty książki "W niebie i na ziemi".
 • Spór o znak Peek&Cloppenburg wraca do sądu pierwszej instancji

  Spór o znak Peek&Cloppenburg wraca do sądu pierwszej instancji

  Naczelny Sąd Administracyjny nie rozstrzygnął w środę sporu o znak towarowy Peek&Cloppenburg, jaki toczy się pomiędzy dwiema spółkami o tej samej nazwie Peek & Cloppenburg, ale z siedzibą w dwóch różnych niemieckich miastach. Spór sięga 1911 r.
 • Utrudnienia na Al. Piłsudskiego w Białymstoku

  Utrudnienia na Al. Piłsudskiego w Białymstoku

  Od dnia 05.03.2013 r. do dnia 06.04.2013 r. będą prowadzone roboty sanitarne na wyspie dzielącej na odcinku 40 m mostkiem Al. Piłsudskiego z rondem im. dr A. P. Lussy.
 • 16-latka potrącona przez ciężarówkę

  16-latka potrącona przez ciężarówkę

  Łęczyńscy policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia drogowego do którego doszło wczoraj w miejscowości Kijany gm. Spiczyn. Ze ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym marki mercedes potrącił 16-letnią mieszkankę gm. Serniki.
 • Świąteczny weekend na drogach

  Świąteczny weekend na drogach

  Świąteczny weekend za nami. Podczas trzech dni na drogach doszło do 153 wypadków, w których zginęło 17 osób, a 191 zostało rannych. Policjanci zatrzymali 455 nietrzeźwych kierujących. Te liczby są mniejsze od tych z zeszłego roku. Cieszy to, że ciężka praca policjantów ruchu drogowego, ale też wspólne apele policji i mediów przynoszą efekty.

Filmy - Znak (4)

 • Z tym łabędziem lepiej nie zaczynać

  Do tego łabędzia lepiej się nie zbliżać. No chyba, że chcecie skończyć jak ten znak, który nie spodobał się ptakowi.
 • "Zła matka..."- czyta Ayelet Waldman

  "Zła matka. Kronika matczynych wykroczeń, drobnych katastrof i rzadkich momentów chwały" - to życiowa i mądra książka Ayelet Waldman o macierzyństwie i wychowywaniu dzieci.
 • "Znak, że jestem"

  To cudownie, to znaczy, że ktoś mnie widzi i komuś się podobam - Edyta Olszówka ("Samo życie") docenia nominację do Telekamer "Tele Tygodnia" 2010. Przyznaje jednak, że ostateczny werdykt "nie ma już chyba większego znaczenia".
 • Zespół Andy i znak z kosmosu

  Zespół Andy powstał z miłości do muzyki. Został wymyślony przez cztery dziewczyny, w czterech różnych pokojach, czterech różnych miast. 13 listopada ukazał się debiutancki album zespołu "11 piosenek". Zapraszamy na plan teledysku "Nic z tego nie będzie".