Film - znaczki

Artykuły - Znaczki (9)

 • Znaczki z Hepburn. Ale cena!

  Znaczki z Hepburn. Ale cena!

  Arkusz dziesięciu niezwykle rzadkich znaczków pocztowych z wizerunkiem palącej papierosa Audrey Hepburn (1929-1993), sprzedano na aukcji dobroczynnej w Berlinie za 430 tysięcy euro.
 • Russell Crowe... na znaczkach

  Russell Crowe... na znaczkach

  Zdobywca Oskara, Russell Crowe, zostanie doceniony przez pocztę w rodzimej Australii. Już wkrótce będzie można kupić znaczki z podobizną aktora upamiętniające jego filmową rolę Robin Hooda.
 • Znaczek z Hebpurn za 53 tys.

  Znaczek z Hebpurn za 53 tys.

  Filatelistyczny rarytas - znaczek z Audrey Hepburn palącą papierosa kupił na aukcji w Berlinie za 53,5 tys. euro anonimowy kolekcjoner - poinformował dom aukcyjny.
 • Najlepszy znaczek z Simpsonem

  Najlepszy znaczek z Simpsonem

  Amerykańska poczta zachęca do głosowania na najlepszy znaczek przedstawiający postać z serialu animowanego "Simpsonowie".
 • Znaczki z Harrym Potterem

  Znaczki z Harrym Potterem

  Dzięki tym znaczkom listy nie dotrą szybciej do adresatów, ale Poczta Królewska w Wielkiej Brytanii przewiduje, że seria znaczków z Harrym Potterem podziała magicznie na fanów małego czarodzieja wymyślonego przez J.K. Rowling.
 • Superman dla filatelistów

  Superman dla filatelistów

  Po raz pierwszy amerykańska poczta wypuści w czwartek, 20 lipca, serię okolicznościowych znaczków przedstawiających znanych z filmów i komiksów superbohaterów. Na znaczkach znajdzie się 10 postaci, m.in Batman, Superman i Flash Gordon. Nie mniej dzielne bohaterki reprezentować będzie Wonder Woman.
 • Znaczki z Gretą Garbo polskiego artysty

  Znaczki z Gretą Garbo polskiego artysty

  W piątek, 23 września, w USA i w Szwecji mają ukazać się równocześnie znaczki pocztowe z portretem Grety Garbo. Znaczki wydano z okazji 100 rocznicy urodzin gwiazdy. Zaprojektował je polski artysta Piotr Naszarkowski.
 • "Quo Vadis" na znaczkach

  "Quo Vadis" na znaczkach

  Jerzy Kawalerowicz, reżyser filmu "Quo Vadis", przyznał na poniedziałkowej (3 września) konferencji prasowej poświęconej wyemitowaniu przez Pocztę Polską znaczków z fotosami z filmu, że jest wzruszony, gdyż sam w młodości zbierał znaczki.
 • Banderas ma swoje znaczki

  Banderas ma swoje znaczki

  Antonio Banderas, hiszpański gwiazdor robiący wielką karierę w Hollywood, był gościem honorowym światowej wystawy filatelistycznej Espagne 2000. Właśnie tam po raz pierwszy zaprezentowano znaczek pocztowy z wizerunkiem aktora. Banderas jest kolejnym znanym Hiszpanem, którego podobizna została uwieczniona na znaczkach. Przed nim podobny zaszczyt spotkał m.in. piosenkarza Julio Iglesiasa i piłkarza Raula.