Zmierzch

Artykuły - Zmierzch (55)

 • ​Scena wycięta ze "Zmierzchu" hitem sieci

  ​Scena wycięta ze "Zmierzchu" hitem sieci

  Choć od premiery pierwszej części "Zmierzchu" minęło już dwanaście lat, okazuje się, że film w reżyserii Catherine Hardwicke kryje przed jego fanami jeszcze kilka niespodzianek. Jedna z nich została odkryta przez użytkowniczkę Tik-Toka podczas oglądania rozszerzonej wersji filmu dostępnej na amerykańskiej wersji platformy streamingowej Amazon Prime. Udostępniona przez internautkę scena z kultowej sagi teraz podbija sieć.
 • Saga "Zmierzch": Wkrótce ciąg dalszy

  Saga "Zmierzch": Wkrótce ciąg dalszy

  Amerykańska pisarka Stephenie Meyer ogłosiła, że w sierpniu ukaże się kolejna część sagi "Zmierzch". W powieści "Midnight Sun" nakreśli historię Belli i Edwarda tym razem z perspektywy przystojnego wampira.
 • Robert Pattinson zagra z De Niro

  Robert Pattinson zagra z De Niro

  Gwiazdor sagi "Zmierzch", Robert Pattinson, zagra w filmie z legendą kina Robertem De Niro. Obraz będzie nosił tytuł "Idols Eye".
 • Anna Kendrick: Życie po "Zmierzchu"

  Anna Kendrick: Życie po "Zmierzchu"

  Jedni aktorzy mierzą swoją popularność liczbą zdobytych Oscarów, inni - częstotliwością, z jaką spływają do nich wielomilionowe honoraria. Dla kolejnej grupy najważniejszym kryterium są entuzjastyczne recenzje na temat ich gry aktorskiej. Anna Kendrick mierzy swoją popularność... hot-dogami.
 • Siedem Złotych Malin dla "Sagi Zmierzch: Przed świtem. Część 2"

  Siedem Złotych Malin dla "Sagi Zmierzch: Przed świtem. Część 2"

  Siedem Złotych Malin, dorocznych nagród dla najgorszych produkcji filmowych minionego sezonu, przyznali jurorzy filmowi "Saga Zmierzch: Przed świtem. Część 2".
 • Nominacje do Złotych Malin!

  Nominacje do Złotych Malin!

  W oczekiwaniu na ceremonie rozdania Złotych Globów i Oscarów sprawdźmy, kto ma szanse na Złote Maliny, czyli nagrody dla najgorszych produkcji minionego roku. W środę, 9 stycznia, ogłoszono nominacje - prym wiedzie "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2".
 • Kristen Stewart: Romanse i skandale

  Kristen Stewart: Romanse i skandale

  Mało kto może pochwalić się tak imponującym bilansem dokonań w ciągu jednego roku. Poczynając od listopada 2011, Kristen Stewart zagrała w filmie, który okazał się ogromnym kasowym sukcesem; przestała ukrywać swój wieloletni związek z ekranowym partnerem; zagrała w kolejnym kinowym przeboju; wdała się w skandalizujący romans; zerwała ze swoim chłopakiem, a następnie do niego wróciła.
 • Fragment nowego "Zmierzchu": Tylko u nas!

  Fragment nowego "Zmierzchu": Tylko u nas!

  Premiera ostatniej części Sagi "Zmierzch: Przed świtem - część 2" na ekranach polskich kin pojawi się już w najbliższy piątek, 16 listopada. Tymczasem mamy dla Was ekskluzywny fragment tej od dawna oczekiwanej produkcji. Możecie go zobaczyć tylko w INTERIA.PL!
 • Nastolatki chcą "Igrzysk śmierci"

  Nastolatki chcą "Igrzysk śmierci"

  Film "Igrzyska śmierci" oraz serial "Pamiętniki wampirów" zostały największymi zwycięzcami niedzielnej gali Teen Choice Awards. Wspomniane produkcje zgarnęły po 6 statuetek.
 • Kirsten Stewart rzadko się uśmiecha

  Kirsten Stewart rzadko się uśmiecha

  Nikt nie przypuszczał, że Kirsten Stewart, gwiazda "Królewny Śnieżki i Łowcy" wyrośnie kiedyś na ikonę stylu. Jak sama przyznała - w dzieciństwie była chłopczycą. Aktorka zdradza też dlaczego rzadko się uśmiecha, za co często krytykują ją media.

Zdjęcia - Zmierzch (24)

 • film.interia.pl
  "Zmierzch"
 • film.interia.pl
  "Zmierzch"
 • film.interia.pl
  "Zmierzch"
 • film.interia.pl
  "Zmierzch"
 • film.interia.pl
  "Zmierzch"
 • film.interia.pl
  "Zmierzch"

Filmy - Zmierzch (4)

 • Zjawiskowe niebo nad Szwecją

  Tak wyglądała zorza polarna nad szwedzkimi miastami Are i Ostersund o zmierzchu 17 marca 2013 roku. Zorza polarna to zjawisko świetlne w postaci kolorowych łuków, wstęg, promieni i draperii.
 • "Nawet całkiem zimny drań ma prawo do miłości"

  Wydawać by się mogło, że w świecie, w którym umarli powstają z grobów, a słowa "życie" i "śmierć" tracą swoje znaczenie, nie ma już miejsca na miłość. Nic bardziej mylnego! Pewnego dnia córka wojskowego odpowiedzialnego za likwidację nieumarłych spotyka niezwykle przystojnego R. Między obojgiem od razu zaczyna iskrzyć. Nie ma tu żadnego znaczenia, że serce chłopaka już od dawna... nie bije. Ich miłość jest z jednej strony skazana na niepowodzenie, ale z drugiej daje szansę na zbudowanie mostu między życiem i śmiercią. Dzięki nim może zakończyć się konflikt między ludźmi i martwymi. Oto kolejny hit producentów "Zmierzchu" - film "Wiecznie żywy"!
 • "Saga 'Zmierzch': Przed świtem. Część 2"

  Po narodzinach córki Renesmee rodzina Cullenów musi bronić jej przed oskarżeniami rodziny Volturi. Twierdzą oni, że przyjście na świat dziecka było niezgodne z ustanowionym przez nich prawem. Edward i Bella wzywają na pomoc wampiry z całego świata...
 • "Zmierzch": Przed świtem - cz. 1

  Po wspaniałym ślubie Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają w podróż do Rio de Janeiro. Wycieczka ma być ich miesiącem miodowym. W Brazylii Bella odkrywa, że jest w ciąży. Wówczas Edward postanawia uczynić swoją żonę nieśmiertelną...