zmiany na facebooku

Artykuły - Zmiany na facebooku (28)

 • Facebook po raz kolejny zmienia swój wygląd

  Facebook po raz kolejny zmienia swój wygląd

  Facebook to obecnie najpopularniejszy serwis społecznościowy, odwiedzany przez setki milionów ludzi każdego dnia. Ekipa Marka Zuckerberga już rok temu zaprezentowała odświeżony wygląd strony, jednak nie każdy doczekał się tych nowości na swoim profilu. I zdaje się, że się nie doczeka, bowiem właśnie zaprezentowano nowy design.
 • Facebook znów zmienia sposób wyświetlania treści

  Facebook znów zmienia sposób wyświetlania treści

  Ostatnio Facebook coraz częściej decyduje się na zmiany w swoim portalu, które dotyczą sposobu wyświetlania treści w strumieniu wiadomości użytkowników. Tym razem algorytm został dostosowany w taki sposób, aby wyświetlać jeszcze więcej teoretycznie interesujących nas postów.
 • Facebook wprowadza reklamy wideo

  Facebook wprowadza reklamy wideo

  Od dłuższego czasu informowaliśmy, że Facebook pracuje nad nowym sposobem sprzedaży powierzchni reklamowej. Na oficjalnym blogu serwisu pojawił się wpis wyjaśniający działanie reklam w postaci wideo, które będą odtwarzane automatycznie.
 • Facebook rozważa wprowadzenie przycisku "współczucia"

  Facebook rozważa wprowadzenie przycisku "współczucia"

  Życie wielu osób skupione jest wokół nowych technologii i portali społecznościowych. Choć najrozsądniej jest nie polegać wyłącznie na Facebooku, wielu ludzi tak właśnie robi. Zauważa to także Mark Zuckerberg, który chce jak najlepiej dostosować swój portal do wymagań internautów. Być może w przyszłości na Facebooku pojawi się przycisk "Współczuję/Wspieram".
 • Facebook umożliwia wyszukiwanie postów

  Facebook umożliwia wyszukiwanie postów

  ​Najbardziej popularny serwis społecznościowy doczekał się nowej funkcji, która powoli jest wdrażana dla kolejnych użytkowników. Tym razem Mark Zuckerberg postawił na lepsze odszukiwanie materiałów, które już wcześniej na Facebooku się pojawiły. Umożliwiono bowiem przeszukiwanie postów pod względem wybranej treści.
 • Facebook wprowadza wspólne albumy zdjęć

  Facebook wprowadza wspólne albumy zdjęć

  Facebook poinformował o uruchomieniu nowej funkcjonalności, jaka jest możliwość wgrywania zdjęć przez kilka osób do tego samego albumu. Tym samym serwis Marka Zuckerberga nadrobił kolejną zaległość w stosunku do Google Plus.
 • Przeklejanie postów na Facebooku dostępne dla wszystkich

  Przeklejanie postów na Facebooku dostępne dla wszystkich

  Na początku miesiąca informowano, że Facebook wprowadził nową funkcjonalność do swojego serwisu. Pozwalała ona na przeklejanie postów sławnych osób i organizacji, by umieścić je np. na własnym blogu czy też stronie internetowej (podobnie jak to się robi z filmami z YouTube’a). Teraz funkcja ta została rozszerzona.
 • “Mam 13 lat i nikt z moich znajomych nie używa Facebooka”. Co woli młodzież?

  “Mam 13 lat i nikt z moich znajomych nie używa Facebooka”. Co woli młodzież?

  Dzisiejsza młodzież odwraca się od Facebooka i wybiera zamiast niego takie serwisy, jak Instagram, Twitter czy Snapchat. O tym, dlaczego tak się dzieje, bardzo rozsądnie pisze amerykańska 13-latka. Z jej artykułu wyraźnie wynika, że Facebook ma poważny kłopot.
 • Facebook udostępnia wyszukiwanie za pomocą socjogramu

  Facebook udostępnia wyszukiwanie za pomocą socjogramu

  Wyszukiwanie za pomocą socjogramu było w fazie beta testów od ponad pół roku. Teraz Facebook zapowiedział, że udostępnia najnowszą funkcję swojego portalu społecznościowego dla szerszej publiczności. Wdrażanie socjogramu ma jednak zająć nawet kilka tygodni.
 • Instagram umożliwi wrzucanie krótkich filmików

  Instagram umożliwi wrzucanie krótkich filmików

  Ostatnio informowaliśmy, że Facebook planuje na czwartek konferencję prasową, podczas której zaprezentuje swój czytnik RSS. Serwis TechCrunch, powołując się na własne źródło, poinformował jednak, że prezentacja może dotyczyć zupełnie innej funkcjonalności. Według doniesień, będzie ona związana z serwisem Instagram, który umożliwi postowanie krótkich filmików wideo.