zmęczona

Artykuły - Zmęczona (106)

 • Fibromialgia. Tajemnicza choroba kobiet

  Fibromialgia. Tajemnicza choroba kobiet

  Nietypowe objawy utrudniają diagnozę.
 • Jak pielęgnować cerę, aby usunąć oznaki zmęczenia

  Jak pielęgnować cerę, aby usunąć oznaki zmęczenia

  Powakacyjny nadmiar obowiązków sprawił, że zapomniałaś już o urlopie, a twoja zmęczona cera traci blask? Pozwól jej odpocząć...
 • Pijana czy zmęczona?

  Pijana czy zmęczona?

  O popularnej w latach 80. wokalistce Kim Wilde znów zrobiło się głośno.
 • Gwiazda "zmęczona byciem sławną"

  Gwiazda "zmęczona byciem sławną"

  Amerykańska gwiazda pop Katy Perry ma dość popularności i zainteresowania mediów jej prywatnym życiem. Piosenkarka twierdzi, że sława to "obrzydliwy produkt uboczny" pracy artystycznej.
 • Jest zmęczona samotnym macierzyństwem

  Jest zmęczona samotnym macierzyństwem

  Gwiazda pop Madonna przyznaje, że wychowywanie dzieci w pojedynkę wcale nie jest takie proste. Po rozstaniu z reżyserem Guyem Ritchie gwiazda została samotną matką z czwórką dzieci. Ostatnio piosenkarka czuje się coraz bardziej przepracowana i zestresowana.
 • Zmęczenie hossą

  Powiedzenie, iż rynki są zmęczone hossą może na warszawskim parkiecie zostać odebrane jako kiepski żart. Jednak na Wall Street w ciągu ostatnich 5 miesięcy indeksy akcji wzrosły po 25%. W ostatnim czasie do tego trendu przyłączyły się też europejskie parkiety, dużo lepsze nastroje było też widać na rynku walut (nie tylko w notowaniach złotego, ale np. dolara australijskiego).
 • Wirusy nie wywołują chronicznego zmęczenia

  Wirusy nie wywołują chronicznego zmęczenia

  Najnowsze badania pokazały, że nie ma dowodów na to, że chroniczne zmęczenie ma jakiś związek z zakażeniem wirusowym.
 • Wioślarze zmęczeni po zgrupowaniu w Zakopanem

  Czternastoosobowa kadra polskich wioślarzy nieco zmęczyła się trzytygodniowym zgrupowaniem w Zakopanem, ale - jak podkreślił trener Wojciech Jankowski - taka jest droga do sukcesów. W święta zawodnicy odpoczną przed kolejnym obozem - w hiszpańskich górach.
 • Zmęczenie - problem wstydliwy?

  Zmęczenie - problem wstydliwy?

  Sytuacja na rynku pracy związana z nadmiarem pracowników i niedoborem miejsc pracy powoduje, że osoby aktywne zawodowo czują, że powinny cieszyć się ze swojej sytuacji i nie wypada im narzekać.
 • Rihanna: Zmęczenie i profesjonalizm

  Rihanna: Zmęczenie i profesjonalizm

  Rihanna nie dała odczuć w Łodzi, że jej koncert jest czymś więcej niż kolejnym przystankiem światowej trasy koncertowej. Ale kilkanaście tysięcy widzów zobaczyło w Atlas Arenie show wart wydanych pieniędzy na bilet, a profesjonalizm pochodzącej z Barbadosu wokalistki to rzecz bezdyskusyjna.