zmarszczki

Artykuły - Zmarszczki (154)

 • Te zmiany są skutkiem stresu! Zmarszczki to nie wszystko

  Te zmiany są skutkiem stresu! Zmarszczki to nie wszystko

  W obecnych czasach żyjemy w pośpiechu i każdego dnia towarzyszy nam stres. Nie jest już tajemnicą, że odczuwanie ciągłego napięcia może prowadzić do wielu chorób. Skutki stresu niekiedy widoczne są gołym okiem i objawów tych nie należy bagatelizować.
 • Pięć kluczowych zasad pielęgnacji cery dojrzałej

  Pięć kluczowych zasad pielęgnacji cery dojrzałej

  Wraz z upływem lat skóra traci jędrność, elastyczność, pojawiają się zmarszczki i przebarwienia. Aby złagodzić objawy tego procesu i dodać dojrzałej skórze młodzieńczego blasku, należy poświęcić nieco więcej uwagi codziennej pielęgnacji. I nie popełniać powszechnie spotykanych błędów.
 • Czy kobieca skóra ma datę ważności?

  Czy kobieca skóra ma datę ważności?

  Czy wiecie, w którym momencie wasza skóra zaczyna się starzeć? To bardzo ważna informacja. Dzięki niej będziecie mogły spowolnić procesy starzenia i cieszyć się młodym wyglądem przez dłuższy czas.
 • Sposób na zmarszczki? Czerwona alga, plankton termalny i Alaria Esculenta

  Sposób na zmarszczki? Czerwona alga, plankton termalny i Alaria Esculenta

  Wraz z wiekiem włókna kolagenu oraz elastyny znacznie się zmniejszają, co powoduje utratę napięcia skóry. Z czasem pojawiają się zmarszczki, a kontury twarzy ulegają zniekształceniu. Kobietom, które chcą w naturalny sposób opóźnić proces starzenia się skóry, z pomocą przychodzi czerwona alga. Jakie korzyści przynosi jej stosowanie? Jakich innych składników pochodzenia naturalnego szukać, wybierając krem do twarzy?

Filmy - Zmarszczki (8)

 • Domowy krem przeciwzmarszczkowy

  Jak zrobić domowy krem przeciwzmarszczkowy? Starzenie się skóry to naturalny proces, który dotyka każdego z nas właściwie od momentu narodzin. Nic nie jest w stanie go powstrzymać, ale można go skutecznie zahamować! Najskuteczniejsze i najzdrowsze są kremy, które nie tylko odżywiają skórę dogłębnie, ale też zapobiegają powstawaniu kolejnych zmarszczek. Nie musicie wydawać fortuny na krem przeciwzmarszczkowy - zrobicie go samodzielnie w domu! Poznajcie nasz przepis!
 • Maseczka pod oczy przeciw zmarszczkom

  Skóra w okolicach oczu jest niezwykle cienka, łatwo reaguje na wszystkie negatywne czynniki, które oddziałują na nią każdego dnia. Pojawiają się sińce, szybko pojawiają się również pierwsze zmarszczki - by zahamować proces ich powstawania, warto stosować maseczki pod oczy, które będą skutecznie pomagały w powstrzymywaniu kolejnych etapów starzenia się skóry. Oto przepis na prostą maseczkę pod oczy przeciw zmarszczkom!
 • Domowa maseczka, która redukuje zmarszczki

  Zmarszczki - naturalny objaw starzenia się skóry - pojawiają się na naszej skórze wraz z zanikaniem włókien kolagenowych. Istnieje wiele kremów, maseczek i innych kosmetyków, które mają redukować i zapobiegać powstawaniu zmarszczek, nie wszystkie jednak są skuteczne, za to wszystkie - naprawdę drogie. By utrzymać skórę w dobrej kondycji, warto sięgnąć po domowe maseczki, które są równie skuteczne jak specyfiki z drogerii. Zobaczcie, jak zrobić maseczkę likwidującą zmarszczki!
 • Domowy sposób na kurze łapki

  Kurze łapki - delikatne zmarszczki, które pojawiają się wokół oczu, to jedne z najtrudniejsze do uniknięcia deformacje skóry. Wszystko wynika z tego, że skóra wokół oczu jest cienka i naprawdę delikatna, dlatego jest niezwykle podatna na starzenie się i kolejne niesprzyjające okoliczności. Jak zapobiegać tworzeniu się kurzym łapkom, które nie dodają nam uroku? Poznajcie nasz domowy sposób na kurze łapki!