Biznes - złoty medal

Artykuły - Złoty medal (7)

 • Złoty Medal

  Raport bieżący nr 39/2008Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd LSI Software SA informuje, iż podczas odbywających się w minionym tygodniu (16-18.10.2008 r.) targów Hotel-Invest 2008 LSI Software zdobyła Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich. Produktem, który otrzymał to zaszczytne i prestiżowe wyróżnienie jest INTELIGENTNY HOTEL - system i środowisko informatyczne dla hoteli. Jest to już drugi Złoty Medal Międzynarodowych Ta
 • Najwięksi przegrani w Pekinie

  Najwięksi przegrani w Pekinie

  Kiedy Liu Xiang, intensywnie promowany i szeroko reklamowany chiński sprinter, dwa tygodnie temu kuśtykając zszedł z bloków startowych, zawiedzione były nie tylko rzesze jego fanów. Dla specjalistów od reklamy, chcących zarobić dzięki sławie nowo utytułowanego mistrza, kontuzjowany lekkoatleta będzie najprawdopodobniej obwołany największym rozczarowaniem Olimpiady w Pekinie. Kontuzja ścięgna Achillesa nie tylko przekreśliła tegoroczne szanse na złoty medal tego lekkoatlety, nazywanego "chińskim Michaelem Jordanem", ale także przekreśliła jego wartość marketingową dla obecnych i przyszłych sponsorów.
 • Łucznictwo - Bank Pocztowy

  Łucznictwo - Bank Pocztowy

  Bank Pocztowy obiecywał 8% w skali roku na lokacie Polska Mistrzem w przypadku zwycięstwa naszej reprezentacji na Euro 2008. Ten, kto ulokował pieniądze na tej lokacie niestety strasznie spudłował i otrzyma tylko gwarantowane oprocentowanie.
 • Nagroda dla spółki

  Zarząd Zakładów Mięsnych DUDA S.A. z siedzibą w Warszawie informuje, iż po rozstrzygnięciu konkursu o Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich, towarzyszącego tegorocznym Międzynarodowym Targom Przemysłu Spożywczego POLAGRA-FOOD 2004, Złotymi Medalami, w kategorii - wyroby spożywcze - wyróżniono dwa produkty oferowane przez Polski Koncern Mięsny DUDA MAKTON: schab z przyprawami produkowany przez ZM DUDA S.A. oraz polędwicę końską w marynacie produkowaną przez JASAN Sp. z o.o. Złote Medale
 • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

  Niniejszym informujemy, iż w dniu wczorajszym tj. 12 maja 2003 roku, Wielkopolskie Fabryki Mebli S.A. otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za program Arezzo wystawiany na Targach Mebli, Akcesoriów i Wyposażenia Wnętrz MEBLE 2004, odbywających się w dniach 11-14.05.2004 w Poznaniu.
 • Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich

  Niniejszym informujemy, iż w dniu wczorajszym tj. 6 maja 2003 roku, Wielkopolskie Fabryki Mebli S.A. otrzymały Złoty Medal Międzynarodowych Targów Poznańskich za program Andora wystawiany na Targach Mebli, Akcesoriów i Wyposażenia Wnętrz MEBLE 2003, odbywających się w dniach 6-9.05.2003 w Poznaniu.
 • Złoty Medal - Targi "Meble 2000"

  Zarząd Swarzędzkich Fabryk Mebli S.A. informuje, iż w dniu 10 maja br., podczas odbywających się w Poznaniu Targów "Meble 2000", sypialnia Carla produkowana od połowy 1999 r. nagrodzona została Złotym Medalem. Jest ona wykonana z drewna olchowego w wybarwieniu jasny koniak.