zlot fanów

Artykuły - Zlot fanów (37)

 • Zlot fanów serialu "Gra o tron" w ramach 10. Dni Fantastyki

  Zlot fanów serialu "Gra o tron" w ramach 10. Dni Fantastyki

  Popularny na całym świecie serial "Gra o tron" jest jednym z motywów przewodnich tegorocznych Dni Fantastyki, które w piątek rozpoczynają się w Centrum Kultury Zamek w podwrocławskiej Leśnicy. To jedna z największych w kraju imprez gromadząca miłośników fantastyki.
 • Naukowo o U2

  Naukowo o U2

  Pod koniec listopada w Poznaniu odbędzie się interdyscyplinarna konferencja naukowa poświęcona grupie U2. Towarzyszyć jej będzie m.in. XVIII Ogólnopolski Zlot Fanów U2.
 • 10 lat "M jak miłość" w Gdyni

  10 lat "M jak miłość" w Gdyni

  Tort, premiera najbliższego odcinka, zdjęcia, okrzyki fanów i autografy to obraz IV Zlotu Fanów serialu "M jak miłość".
 • Zlot fanów "M jak miłość"

  Zlot fanów "M jak miłość"

  Dobra wiadomość dla wielbicieli sagi rodu Mostowiaków. 21 sierpnia w Gdyni odbędzie się IV Zlot Fanów "M jak miłość".
 • Zlot fanów "Ojca Mateusza"

  Zlot fanów "Ojca Mateusza"

  Fani serialu "Ojciec Mateusz" wyznaczyli datę pierwszego zlotu. 13 kwietnia o godzinie 12.00 w teatrze Kamienica w Warszawie odbędzie się pierwsze spotkanie bohaterów serialu z widzami.
 • W Poznaniu będzie głośno!

  W Poznaniu będzie głośno!

  12 września w poznańskim kinie Rialto odbędzie się przedpremierowy pokaz filmu "Będzie głośno" ("It Might Get Loud"), który otworzy XV Zlot Fanów U2 w Poznaniu.
 • Zlot fanów "M jak miłość"

  Zlot fanów "M jak miłość"

  Tłumy nacierających fanów i setki rozdawanych autografów. Wszyscy, którzy przybyli do Gdyni na Zlot Fanów serialu "M jak miłość" mieli okazję, aby pokrzyczeć z radości. "Takie zloty są bardzo przyjemne, ale jak się okazuje, również bardzo męczące. To mój pierwszy udział w takim spotkaniu z publicznością. Na szczęście ręce od rozdawania autografów jeszcze mnie nie bolą"- mówi Witold Pyrkosz.
 • Szał Brzydulomaniaków

  Szał Brzydulomaniaków

  Tłumy fanów, setki rozdanych autografów, piski, krzyki... Jednym słowem totalny szał! A wszystko za sprawą Uli Cieplak, czyli tytułowej Brzyduli i jej serialowych przyjaciół. W warszawskim Parku Agrykola odbył się pierwszy zlot fanów popularnego serialu "BrzydUla", na którym stawili się prawie wszyscy aktorzy grający w tej produkcji.
 • Nowy film tolkienowski

  Nowy film tolkienowski

  Jutro w Bielawie, w województwie Dolnośląskim, rozpocznie się zlot fanów prozy J.R.R. Tolkienia. Dla wielbicieli "Władcy Pierścieni" organizatorzy przygotowali bogaty wachlarz atrakcji, od gier terenowych, wykładów i warsztatów muzycznych, na udziale w ....realizacji filmu kończąc.
 • Universe dla fanów

  W piątek, 4 lipca, w Topornii, niedaleko Radomia, rozpoczyna się trzydniowy zlot fanów grupy Universe. Gościem specjalnym będą sami muzycy.