zlot

Artykuły - Zlot (115)

 • Toyota Land Cruiser - rozpoczął się największy w Europie zlot

  Toyota Land Cruiser - rozpoczął się największy w Europie zlot

  W dniach 11-13 września, w miejscowości Storndorf niedaleko Frankfurtu, odbywa się największy w Europie zlot miłośników i użytkowników terenówek spod znaku Toyoty.
 • Zlot Maluchów już w najbliższy weekend

  Zlot Maluchów już w najbliższy weekend

  Miłośnicy Fiatów 126p tym razem spotkają się w Krakowie. Program przewiduje atrakcje również dla osób, które nie mają własnego "Kaszlaka".
 • Zlot Citroena 2CV - przybyło ponad 2,5 tysiąca aut!

  Zlot Citroena 2CV - przybyło ponad 2,5 tysiąca aut!

  Już po raz 21. spotkali się miłośnicy Citroëna 2CV. Na zlot w Toruniu przybyło 2,5 tys. popularnych kaczek z 36 krajów świata. Zdaniem fanów tego modelu jest to jeden z nielicznych samochodów z duszą, nie tylko ze względu na walory techniczne, lecz także ze względu na zdolność łączenia ludzi. Hobby to przyciąga coraz więcej osób, a w Polsce, na wzór Francji czy Wielkiej Brytanii, stopniowo rozwijają się usługi z tym związane.
 • Złoty traci blask

  W piątek złoty po raz kolejny osłabia się względem głównych światowych walut, co jest związane najprawdopodobniej z wycofywaniem się kapitału zagranicznego z polskiego rynku.
 • Złoty nadal słaby

  Początek tygodnia przynosi kontynuację trendów, które powstały pod koniec ubiegłego tygodnia. W konsekwencji złoty osłabia się wobec głównych światowych walut. Dziś w kalendarzu makroekonomicznym nie było istotnych danych, ale jutro czeka nas pewna niespodzianka.
 • Złoty odrobił część strat

  Złoty odrobił część strat

  Zdaniem ekonomistów, dzięki korekcie na czwartkowej sesji złoty odrobił część strat z początku tygodnia i możliwe, że w piątek nadal będzie nieznacznie aprecjonować. Tydzień złoty powinien zakończyć w przedziale 4,14-4,18 za euro. Zdaniem analityków, krajowy rynek długu nadal pokazuje swoją siłę i do końca tygodnia powinien utrzymać obecne poziomy. Przyszłotygodniowe notowania uzależnione będą m.in. od licznych publikacji dotyczących stanu polskiej gospodarki w październiku.
 • Urodziny legendy: 55 lat trabanta

  Urodziny legendy: 55 lat trabanta

  55 lat mija w środę 7 listopada od momentu, gdy pierwszy raz publicznie zaprezentowano trabanta. "Jak na ówczesne czasy był dosyć nowoczesną konstrukcją" - ocenia Grzegorz Brzeziński z Cartoon Trabant Klub Polska.
 • Fani Citroenów łączcie się!

  Fani Citroenów łączcie się!

  Właściciele zabytkowych samochodów marki Citroen spotkają się 22 lipca w Olsztynie. Na imprezie pojawi się aż 25 zabytkowych samochodów tej marki.
 • Naukowo o U2

  Naukowo o U2

  Pod koniec listopada w Poznaniu odbędzie się interdyscyplinarna konferencja naukowa poświęcona grupie U2. Towarzyszyć jej będzie m.in. XVIII Ogólnopolski Zlot Fanów U2.
 • Pierwszy zlot Zbyszków

  Pierwszy zlot Zbyszków

  "W czwartek, w dzień imienin Zbigniewa, w Trybunale Koronnym na Starym Mieście w Lublinie odbędzie się pierwsze spotkanie wszystkich Zbyszków świata - informuje "Rzeczpospolita".

Filmy - Zlot (4)

 • Camp Jeep PL

  Camp Jeep PL
 • Camp Jeep PL

  Camp Jeep PL
 • Ich tajemnicą jest sztuczny język!

  Miłośnicy esperanto - sztucznego języka stworzonego przez Polaka, Ludwika Zamenhoffa - to barwna międzynarodowa społeczność. Co roku spotykają się oni w Dolinie Loary we Francji, by oddawać się zgłębianiu esperanto i szlifować swoje lingwistyczne umiejętności. Niektórzy pasjonaci kochają esperanto do tego stopnia, że ze swoimi bliskimi komunikują się wyłącznie za jego pomocą, rezygnując z używania ojczystego języka!
 • Pierwszy Ogólnopolski Zlot Deccoria.pl

  4 lipca zorganizowaliśmy w Krakowie Pierwszy Ogólnopolski Zlot Użytkowników Deccorii - internetowego serwisu społecznościowego poświęconego dekoracji wnętrz i projektowaniu ogrodów. Zapraszamy na relację z tego wydarzenia.