złodzieje

Synonimy:
złodziejki,
Inne znaczenia:
Złodzieje (Film (2007) Reż.Jaime Marques) ,

Artykuły - Złodzieje (231)

 • UOKiK postawił zarzuty trzem firmom, które mogły stworzyć "piramidę promocyjną"

  UOKiK postawił zarzuty trzem firmom, które mogły stworzyć "piramidę promocyjną"

  Prezes UOKiK postawił zarzuty trzem firmom, które mogły stworzyć promocyjną piramidę. Urząd ustalił, że obiecywały korzyści za to, że ktoś namówi innych do kupna tzw. pakietów - podał w środę Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK).
 • Rejestr wyłowi etatowych złodziei

  Rejestr wyłowi etatowych złodziei

  Jutro wchodzą w życie przepisy o elektronicznym rejestrze sprawców wykroczeń przeciwko mieniu. O utworzenie takiej bazy danych od lat zbiegali przedstawiciele branży handlowej.
 • F1. Zatrzymano złodziei, w tym Polaków, którzy kradli na Hungaroringu

  F1. Zatrzymano złodziei, w tym Polaków, którzy kradli na Hungaroringu

  Pięć osób, które kradły na torze Hungaroring podczas weekendu z Formułą 1 - dwóch Włochów, dwóch Polakowi i Rosjanina - zatrzymano na Węgrzech - poinformowała w środę prokuratura komitatu (województwa) peszteńskiego.
 • Przed gdańskim sądem ruszył proces ws. parabanku, który miał oszukać prawie 74 tys. osób

  Przed gdańskim sądem ruszył proces ws. parabanku, który miał oszukać prawie 74 tys. osób

  Przed Sądem Okręgowym w Gdańsku rozpoczął się w środę proces pięciorga osób, szefostwa parabanku, oskarżonych o oszukanie prawie 74 tysięcy osób na ponad 181 mln zł. Według prokuratury, firma oferowała pożyczki, pobierała wstępne opłaty i nie zwracała ich nawet, gdy kredytu nie przyznano.
 • Okazja czyni złodzieja - jak ochronić się przed kradzieżą?

  Okazja czyni złodzieja - jak ochronić się przed kradzieżą?

  Autobus, tłum w pociągu czy zatłoczona galeria handlowa - to ulubione miejsca działania wszelkiej maści złodziejaszków. Kieszonkowcy uaktywniają się zwłaszcza w sezonie turystycznym, a ich ofiarami padają osoby, które często zostawiają swoje rzeczy bez opieki. O tym, jak rozpoznać kieszonkowca i nie paść jego ofiarą, rozmawiamy z ekspertem od zabezpieczeń mienia Arkadiuszem Majewskim.
 • Dlaczego tak łatwo dajemy się złowić internetowym złodziejom?

  Dlaczego tak łatwo dajemy się złowić internetowym złodziejom?

  Ponad 90 proc. Polaków twierdzi, iż przy korzystaniu z bankowości internetowej czuje się bezpiecznie lub bardzo bezpiecznie. Czy to przeświadczenie jest w pełni uzasadnione? Okazuje się, że ryzykujemy zbyt często i robimy podstawowe błędy.
 • Ostatni weekend przed świętami to żniwa dla przestępców

  Ostatni weekend przed świętami to żniwa dla przestępców

  W pierwszym półroczu 2016 r., po raz pierwszy od 2011 r., spadła liczba oszukańczych transakcji kartami płatniczymi. Spadek jest niestety niewielki i takich zdarzeń odnotowano aż 43,2 tysiąca, czyli niemal czterokrotnie więcej niż 5 lat temu. Expander podpowiada, co zrobić, aby podczas ostatniego weekendu przed świętami nie sprawić złodziejowi prezentu.
 • Sekrety kieszonkowców: Jak obronić się przed złodziejem?

  Sekrety kieszonkowców: Jak obronić się przed złodziejem?

  W Polsce średnio co cztery minuty ktoś zgłasza na policję kradzież. Wiele osób pada ofiarą kieszonkowców, których metody często przypominają sztuczki iluzjonistów. Tymczasem wystarczy trzymać się kilku podstawowych zasad bezpieczeństwa, by zmniejszyć ryzyko nieszczęścia. Jak bronić się przed złodziejami?
 • Złodzieju, Apple wkrótce zeskanuje twoje linie papilarne

  Złodzieju, Apple wkrótce zeskanuje twoje linie papilarne

  Już wkrótce firma Apple w jeszcze bardziej wyszukany sposób będzie ścigać złodziei. Wszystko dzięki najnowszemu patentowi, który pozwoli na automatyczne zeskanowanie linii papilarnych i zrobienie zdjęcia osobie używającej skradzionego iPhone'a lub iPada.
 • Odzyskane kradzione auta. M.in. Mercedes klasy G!

  Odzyskane kradzione auta. M.in. Mercedes klasy G!

  Funkcjonariusze policji ze Środy Śląskiej, w wyniku podjętych działań operacyjnych, uzyskali informację, że w jednej z miejscowości na terenie gm. Miękinia może znajdować się tzw. "dziupla samochodowa".

Filmy - Złodzieje (19)

 • Złodzieje przyłapani na gorącym uczynku

  Złodzieje zostali przyłapani na gorącym uczynku. Zobaczcie sami.
 • Złodzieje zostali przyłapani na gorącym uczynku

  Dwóch złodziei z angielskiego hrabstwa Derbyshire zaliczyło wstydliwą wpadkę. Mężczyźni zostali zatrzymani przez patrol policji, po tym jak chwilę wcześniej ukradli... domek dla lalek. (STORYFUL/x-news)
 • Złodzieje oddali skradziony sprzed domu posąg lwa. Dorzucili kwiaty i kartkę z przeprosinami

  Dwóch złodziei zwróciło skradziony posąg lwa sprzed posesji w West Chester w Pensylwanii. Przed drzwiami wejściowymi zostawili także kartę z przeprosinami i kwiaty. Statua została skradziona z frontowego ganku rezydencji w środę, 3 kwietnia. Departament Policji West Chester opublikował wcześniej nagranie pokazujące moment kradzieży posągu z prośbą o pomoc w identyfikacji sprawców. Następnie policjanci udostępnili wideo ze zwrotem posągu, dziękując tym, którzy rozpowszechnili nagranie z kradzieży, które wpłynęło na złodziei, którzy prawdopodobnie w obawie przed rozpoznaniem, oddali posąg. „Dziękujemy wszystkim, którzy udostępnili wideo i dwóm mężczyznom, którzy postąpili mądrze zwracając skradziony przedmiot. Właściciel jest wdzięczny” – napisali policjanci. (STORYFUL/x-news)
 • Kreatywna kradzież bankomatu. Użyto koparki

  Do zuchwałej kradzieży doszło 25 lutego w miejscowości Moama w Australii. Złodzieje ukradli bankomat przy pomocy... małej koparki. Do zdarzenia doszło wczesnym rankiem. Policja wciąż poszukuje sprawców. Ponoć koparka, którą wykorzystano do popełnienia przestępstwa, również mogła zostać ukradziona. (STORYFUL/x-news)