złodziej

Artykuły - Złodziej (337)

 • Handel: 5 miliardów złotych strat z kradzieży

  Handel: 5 miliardów złotych strat z kradzieży

  Na rynku detalicznym w Polsce straty związane z kradzieżami wynoszą aż 5 miliardów złotych. To ogromna suma, która powinna zostać w tej sytuacji zainwestowana w zabezpieczenia antykradzieżowe, aby skutecznie przeciwdziałać przestępstwom.
 • Zielona Góra: Policja przestrzega przed oszustami

  W Zielonej Górze kolejny raz uaktywnili się oszuści wyłudzający pieniądze przez telefon. Jedna z zielonogórzanek przekazała 45 tys. zł, po które zgłosił się mężczyzna podający się za policjanta. Policja apeluje o ostrożność.
 • Policja złapała złodzieja wykorzystującego karty SIM do kradzieży

  Policja złapała złodzieja wykorzystującego karty SIM do kradzieży

  Policja na Florydzie aresztowała 25-letniego Ricky’ego Handschumachera. Mężczyzna podejrzany jest o kradzieże i pranie brudnych pieniędzy. Wszystko to poprzez specjalną technikę wykorzystującą karty SIM do smartfonów.
 • Nie daj się okraść w wakacje!

  Nie daj się okraść w wakacje!

  Miesiące letnie to okres wzmożonych wyjazdów. Jest to jednocześnie czas, w którym szczególną aktywnością popisują się włamywacze, którzy chcą wykorzystać nieobecność domowników. Home Broker podpowiada, jak zminimalizować ryzyko powrotu do okradzionego mieszkania.
 • Znaczniki RFID bez kontrolerów

  Znaczniki RFID bez kontrolerów

  Technologia RFID służy automatyzacji przemysłu nie tylko poprzez identyfikację towarów, lecz także przez umożliwienie monitorowania i zarządzania procesami produkcyjnymi. Ten typ komunikacji całkowicie chroni sklepowe towary przed kradzieżą.
 • Ostrzeżmy babcię. Metoda "na wnuczka" to przeżytek

  Ostrzeżmy babcię. Metoda "na wnuczka" to przeżytek

  Choć osoby starsze to potencjalnie łatwy cel, złodzieje wymyślają coraz bardziej wyrafinowane metody, by pozbawić ich oszczędności. Niestety, są skuteczni w wyzyskiwaniu ich łatwowierności.
 • TOP 10 łupów polskich włamywaczy

  TOP 10 łupów polskich włamywaczy

  Do największej liczby włamań do mieszkań w 2015 roku doszło w województwie dolnośląskim. Pieniądze, zegarki, komputery to tylko niektóre z najpopularniejszych przedmiotów, które stały się łupami polskich włamywaczy. Eksperci z firmy Elephant sprawdzili, co jeszcze w minionym roku cieszyło się szczególnym zainteresowanie złodziei i który region Polski jest najbezpieczniejszy.
 • Chciał ukraść rower. TEGO się nie spodziewał!

  Chciał ukraść rower. TEGO się nie spodziewał!

  Według statystyk w Europie co 5 minut ktoś przywłaszcza sobie cudzy jednoślad. Organizatorzy Europejskich Mistrzostw w Kradzieży Rowerów postanowili sprawdzić, w którym mieście grasuje najwięcej złodziei "dwóch kółek".
 • Niektórzy skorzystają na ruchomym progu kradzieży

  Niektórzy skorzystają na ruchomym progu kradzieży

  Obowiązujące od 9 listopada 2013 r. przepisy podwyższające próg kradzieży po raz pierwszy wprowadziły zasadę, zgodnie z którą granica pomiędzy wykroczeniem a przestępstwem jest ruchoma.
 • Minister Sawicki usłyszał epitet "złodziej"

  Minister rolnictwa Marek Sawicki poinformował w poniedziałek podczas spotkania z rolnikami w Barzkowicach (Zachodniopomorskie), że nakazał wzmocnienie kontroli produktów sprowadzanych do Polski z Ukrainy.

Filmy - Złodziej (29)

 • Kobieta została wyrzucona z samochodu podczas kradzieży auta. Złodziej trafi na sześć lat do więzienia

  Mężczyzna wyrzucił kobietę z jadącego samochodu podczas kradzieży auta w angielskim West Bromwich. Sprawca został zatrzymany przez policjanta, który skojarzył go z rysopisem. Sąd skazał go na sześć lat pozbawienia wolności.
 • Przyłapana! Koza włamała się do domu

  Wyobraźcie sobie minę właścicieli tego uroczego domku w Sullivan w Ohio, gdy po powrocie w łazience znaleźli… kozę. Po obejrzeniu nagrań z kamerki okazało się, że zwierzę najzwyczajniej w świecie włamało się na ich posesję! Koza wybiła szyby w drzwiach i postanowiła zrobić inspekcję na posiadłości Keathleysów. Na szczęście znalazł się i właściciel zwierzaka z pobliskiej farmy. Koza bezpiecznie trafiła, tym razem do swojego, domu. (STORYFUL/x-news)
 • Ukradł bankomat przy użyciu… koparki

  Do zuchwałej kradzieży doszło w centrum handlowym Stockland North Shore w północno-wschodniej Australii. Złodziej wyrwał bankomat ze ściany budynku przy użyciu koparki, po czym się oddalił. Wszystko nagrała kamera monitoringu, a mężczyzny szuka policja. (STORYFUL/x-news)
 • Przyłapali złodzieja na gorącym uczynku

  Pewna rodzina przejeżdżała przez osiedle, gdy nagle zobaczyła taki widok...