złe wychowanie

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Złe wychowanie (Film (2004)[La mala educación] Reż.Pedro Almodóvar) ,

Artykuły - Złe wychowanie (29)

 • Czy istnieją skuteczne metody karania dzieci?

  Czy istnieją skuteczne metody karania dzieci?

  Psycholog Marta Żysko-Pałuba oraz aktorka Elżbieta Jędrzejewska rozmawiały w studiu "Dzień Dobry TVN" o karaniu dzieci. Jędrzejewska przyznała, że zdarzało jej się dać swojej córce klapsa. - To było ostrzegawcze, na zasadzie: "Nie przekraczaj tej granicy" - zaznaczyła. Żysko-Pałuba podkreśliła natomiast, jak ważna w karaniu dzieci jest konsekwencja.
 • Krzykiem nastolatka nie wychowasz

  Krzykiem nastolatka nie wychowasz

  Jesteś rodzicem krnąbrnego nastolatka? Pamiętaj, by na niego, na nią nie krzyczeć.
 • Najsłynniejsze książki dla dzieci szkodzą!

  Najsłynniejsze książki dla dzieci szkodzą!

  Świat nie jest biało-czarny. Ludzie nie dzielą się na złych i dobrych. Czasem są tacy, a czasem inni. Czasem sobie radzą, a innym razem nie. Popełniają błędy, próbują i trafiają kulą w płot. Robią innym krzywdę. A wszystko najczęściej z troski, o siebie i o innych. Poranionej, niezgrabnej, niedojrzałej, ale jednak troski. ​Na początek muszę się do czegoś przyznać.
 • Dziecko nie jest najważniejsze

  Dziecko nie jest najważniejsze

  Dawniej stosowano klapsy, zmuszające malucha do kapitulacji przed wszechmocnym rodzicem. Efekt? Wyrosło pokolenie zahukanych i niedowartościowanych. Potem pojawiła się moda na bezstresowe wychowanie. Dzieci nie znające granic swojej samowoli wyrosły z jednej strony na świetnych menadżerów, z drugiej - na agresywnych wobec krytyki i nieodpornych na porażki ludzi.
 • Matka ze słomą w butach

  Matka ze słomą w butach

  Podobno pieniądze nie dają szczęścia, ale dają możliwości. Jednak nie zakamuflujesz dzięki nim głupoty, zadufania i wystającej z butów słomy. Prezentujemy fragment zaprzyjaźnionego bloga...
 • Rozstała się z narzeczonym i jest złą matką?

  Rozstała się z narzeczonym i jest złą matką?

  Kontrowersyjna raperka i wokalistka M.I.A., która wywołała skandal podczas koncertu w przerwie oglądanego przez setki milionów widzów meczu Super Bowl, rozstała się z narzeczonym - doniosły plotkarskie media, które krytykują również artystkę za rzekome złe wychowanie syna.
 • Gael Garcia Bernal po szwedzku

  Gael Garcia Bernal po szwedzku

  Gael Garcia Bernal ("Złe wychowanie") wystąpi w filmie znanego szwedzkiego reżysera Lukasa Moodyssona ("Fucking Amal").
 • Almodovar powalczy o Oscara

  Almodovar powalczy o Oscara

  Nie jest specjalnym zaskoczeniem informacja, że oficjalnym kandydatem Hiszpanii do przyszłorocznego Oscara został "Volver" - najnowszy film Pedro Almodovara ("Złe wychowanie", "Porozmawiaj z nią"). Tym samym hiszpański reżyser będzie miał szansę na trzecią statuetkę Akademii.
 • Noc Filmów Pedro Almodovara

  Noc Filmów Pedro Almodovara

  W związku z premierą najnowszego filmu Pedro Almodovara "Volver", mieszkańcy Warszawy, Wrocławia i Krakowa będą mieli możliwość przypomnienia sobie także trzech jego poprzednich filmów. W ramach almodovarowskiego wydania Nocnego Maratonu Filmowego (ENEMEF), obok premierowego obrazu, zaprezentowane zostaną także "Wszystko o mojej matce", "Porozmawiaj z nią" oraz "Złe wychowanie". Dla naszych użytkowników mamy podwójne zaproszenia na Noc Filmów Pedro Almodovara w każdym z wymienionych miast.
 • Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Gael Garcia Bernal reżyseruje

  Gael Garcia Bernal, meksykański aktor znany z filmów "I twoją matkę też", "Złe wychowanie" i "Dzienniki motocyklowe", zadebiutuje jako reżyser. Scenariusz niskobudżetowej produkcji opowiada o konflikcie klas społecznych w Meksyku.