menway - zima

Synonimy:
zuma,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zima (18)

 • Zima - najlepsza pora na... rower

  Zima - najlepsza pora na... rower

  ​Nadchodząca zima niekoniecznie musi oznaczać koniec sezonu rowerowego. Wystarczy przygotować się od strony technicznej, zaopatrzyć w odpowiedni strój i możemy ruszać w drogę.
 • Zimno? Tym bardziej wyjdź z domu!

  Zimno? Tym bardziej wyjdź z domu!

  ​Wraz ze spadkiem temperatury za oknem, często spada też nasza aktywność fizyczna. A przecież ruch to zdrowie - zwłaszcza ten na zewnątrz, z dala od zatłoczonych sal gimnastycznych. Warto wykonać pierwszy krok w stronę jak najlepszej kondycji, a co za tym idzie również samopoczucia.
 • Zima to nie czas na podryw...

  Zima to nie czas na podryw...

  W ciepłe, słoneczne dni jesteśmy bardziej optymistyczni i otwarci, a więc także skorzy do flirtu i nawiązywanie nowych znajomości. Zima studzi emocje i mrozi temperament, dlatego na sezon randkowy trzeba poczekać do wiosny - zalecają eksperci.
 • Snowboardzistki w bikini? Takie rzeczy tylko w Rosji

  Snowboardzistki w bikini? Takie rzeczy tylko w Rosji

  Ferie trwają w najlepsze, stoki są pełne snowboardzistów. Wśród nich całkiem spora reprezentacja pań, jednak nawet w Polsce takie widoki są rzadkością.
 • Sztuka jedyna w swoim rodzaju. Tylko on tak potrafi

  Sztuka jedyna w swoim rodzaju. Tylko on tak potrafi

  Podczas długich spacerów Simon Beck tworzy na śniegu niesamowite i ulotne dzieła sztuki.
 • Poradnik początkującego biegacza

  Poradnik początkującego biegacza

  Bieganie w ostatnich latach stało się najpopularniejszą formą aktywności fizycznej. W ciepłe letnie wieczory na ścieżkach biegowych spotkać można tłumy biegaczy w każdym wieku oraz w każdym stadium zaawansowania. O korzyściach z uprawiania sportu napisano już tyle, że każdy jest w stanie wymienić ich co najmniej kilka. Najpopularniejsze wśród nich to: szczupła sylwetka, dobre samopoczucie oraz duża odporność na choroby.
 • Jak chronić elektronikę przed mrozem?

  Jak chronić elektronikę przed mrozem?

  Dochodzące do - 30 stopni Celsjusza mrozy mogą spowodować awarię naszych laptopów, smartfonów lub tabletów, a tym samym utratę danych. Co zrobić, aby nasz sprzęt bezpiecznie przetrwał zimowe mrozy?
 • Dlaczego jest tak zimno?

  Dlaczego jest tak zimno?

  Przenikliwy mróz w Europie wziął się z kurczenia się powłoki lodowej pokrywającej Ocean Arktyczny, gdzie skutki globalnego ocieplenia są najbardziej widoczne - pisze "The Independent", cytując naukowców z Niemiec, USA i Rosji.
 • Biednym trudniej rzucić palenie

  Biednym trudniej rzucić palenie

  Amerykańscy naukowcy stwierdzili, że niski status socjoekonomiczny wiąże się z brakiem konsekwencji w rzucaniu palenia - informuje The City College of New York.
 • Oparzenia i odmrożenia: Jak sobie z nimi radzić?

  Oparzenia i odmrożenia: Jak sobie z nimi radzić?

  Do najczęstszych przyczyn odmrożeń zalicza się głównie nieprzystosowanie obuwia i odzieży do panujących aktualnie warunków atmosferycznych i długotrwałe przebywaniem w niskiej temperaturze.