Zientarski

Artykuły - Zientarski (31)

 • Zientarski. Wznowienie śledztwa

  Zientarski. Wznowienie śledztwa

  Prokuratura na stołecznym Mokotowie dostała kolejną opinię zespołu lekarzy na temat zdrowia Macieja Zientarskiego, podejrzewanego o spowodowanie w 2008 r. wypadku samochodowego, w którym zginął dziennikarz motoryzacyjny, Jarosław Zabiega.
 • Zientarski - jest opinia lekarzy

  Zientarski - jest opinia lekarzy

  Prokuratura na stołecznym Mokotowie dostała w poniedziałek opinię zespołu lekarzy nt. zdrowia Macieja Zientarskiego, podejrzewanego o spowodowanie w 2008 r. wypadku samochodowego, w którym zginął jego kolega, dziennikarz motoryzacyjny, Jarosław Zabiega. Biegli ocenili stan zdrowia Maćka jako zły. Zmiany w mózgu nie pozwalają na jego udział w postępowaniu karnym - brzmi werdykt lekarzy. Rzecznik
 • Zientarski zbadany, prokurator czeka na opinię

  Maciej Zientarski przeszedł już kompleksowe badania zlecone przez mokotowską prokuraturę - dowiedział się portal tvp.info.
 • Senatorowie znaleźli Misiakowi nową komisję

  Senatorowie odwołali Tomasz Misiaka z funkcji szefa senackiej komisji gospodarki. Po południu Misiak został też odwołany ze składu tej komisji; teraz będzie zasiadał w senackiej komisji ds. Unii Europejskiej.
 • Misiak odwołany z funkcji szefa komisji gospodarki

  Senatorowie odwołali Tomasza Misiaka z funkcji szefa senackiej komisji gospodarki. Po południu będą jeszcze głosować nad przeniesieniem tego senatora z komisji gospodarki do komisji ds. Unii Europejskiej.
 • Nowy biegły dla Zientarskiego

  Nowy biegły dla Zientarskiego

  Mokotowska prokuratura zwróciła się do lekarzy, którzy wydawali opinię o stanie zdrowia Macieja Zientarskiego o wskazanie jakiego dodatkowego biegłego chcą powołać i jak długo potrwają jeszcze badania dziennikarza - dowiedział się serwis tvp.info. Według nieoficjalnych informacji nowym biegłym miałby być neuropsycholog lub neuropsychiatra. - W dalszym ciągu nie mamy nowej opinii, która dałaby nam odpowiedź czy pan Zi
 • Zientarski stanie przed sądem?

  Zientarski stanie przed sądem?

  Wiele wskazuje na to, że Maciej Zientarski już niedługo stanąć może przed sądem. W połowie stycznia Prokuratura Rejonowa na warszawskim Mokotowie zwróciła się do biegłych o wydanie ponownej opinii na temat zdrowia dziennikarza.
 • Znów przebadają Zientarskiego

  Znów przebadają Zientarskiego

  Mokotowska prokuratura rejonowa, która prowadzi śledztwo w sprawie tragicznego wypadku dziennikarza motoryzacyjnego Macieja Zientarskiego, ponownie zwróciła się do biegłych o zbadanie stanu jego zdrowia - dowiedziała się TVP Info.
 • Zientarski: Polsce potrzeba krwi

 • Zientarski - śledztwo przerwane

  Zientarski - śledztwo przerwane

  Prokuratura na warszawskim Mokotowie zawiesiła na czas nieokreślony śledztwo w sprawie wypadku samochodowego Macieja Zientarskiego.