zielony

Artykuły - Zielony (167)

 • Szydło: Plan Morawieckiego ma zielone światło

  Szydło: Plan Morawieckiego ma zielone światło

  Plan wicepremiera, ministra rozwoju i ministra finansów Mateusza Morawieckiego ma zielone światło - powiedziała w czwartek premier Beata Szydło. Gospodarka będzie priorytetem dla rządu w kolejnych miesiącach - dodała. Wicepremier, minister finansów i rozwoju Mateusz Morawiecki zadeklarował PAP, że będzie stał na straży dyscypliny finansów publicznych. W jego opinii, jego planowane zadania nie kłócą się z dbałością o utrzymanie budżetu w ryzach.
 • GPW zieloną wyspą

  Nastroje na światowych parkietach były dzisiaj mieszane, pomimo dobrego środowiska do wzrostów. Jednak na tle spadkowych indeksów w Europie wyróżniały się indeksy z Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.
 • W Berlinie targi Zielony Tydzień

  W Berlinie rozpoczęły się w tym tygodniu międzynarodowe targi gospodarki żywnościowej, rolnictwa i ogrodnictwa Zielony Tydzień. W największym na świecie spotkaniu przedstawicieli branży rolnej uczestniczy 1660 wystawców z 65 krajów, w tym z Polski.
 • Normy ekologiczne - cienka zielona linia

  Normy ekologiczne - cienka zielona linia

  Afera dieslowa wstrząsnęła całą branżą motoryzacyjną. Z turbulencji, które na strzępy rozerwały reputację Volkswagena, numer dwa pod względem liczby sprzedawanych aut na świecie, konkurenci bynajmniej się nie cieszą, bo grzechy takie jak VW mają na sumieniu również inni giganci.
 • Deweloperzy grają w zielone

  W Polsce powstaje coraz więcej zielonych biurowców. Staliśmy się liderem certyfikacji środowiskowej, jeśli chodzi o Europę Środkowo-Wschodnią. Ekologiczne budownictwo wiąże się nie tylko z dbałością o naturę, lecz także zapewnianiem komfortu użytkownikom budynków i długoterminową oszczędnością.
 • Zielona Góra klientem PKO BP do 2020 roku

  PKO Bank Polski wygrał przetarg na obsługę budżetu Zielonej Góry oraz 76 jednostek organizacyjnych miasta. Oznacza to, że rozpoczęta w 2002 roku współpraca będzie kontynuowana przez kolejne 5 lat.
 • Zielone światło dla porozumienia

  Rynki w dalszym ciągu pozostają pod dużym wpływem doniesień pojawiających się w sprawie Grecji. Choć na nadzwyczajnym posiedzeniu UE w Brukseli nie wypracowano oczekiwanego porozumienia, to jednak obie strony wydają się patrzeć z większym optymizmem w przyszłość. Grecja przedstawiła bowiem nowe plan, który wreszcie stanowi solidne podłoże do dalszych negocjacji i wyjścia z tej trudnej sytuacji.
 • Zielone Świątki: Większość sklepów pozostanie zamknięta

  Zielone Świątki: Większość sklepów pozostanie zamknięta

  W najbliższą niedzielę wypadają Zielone Świątki, co wiąże się z ustawowym zakazem handlu. Nie zrobimy więc zakupów w supermarketach, hipermarketach, galeriach handlowych, czy innych sklepach zatrudniających pracowników na umowę o pracę.
 • JR INVEST planuje sprzedać Galerię Handlową w Zielonej Górze

  JR INVEST, spółka notowana na rynku NewConnect od listopada 2012 r., działająca w branży nieruchomości komercyjnych, otrzymała informację od swojej spółki zależnej Centrum Market Zielona Góra Sp. z o.o. o podpisaniu przez nią przedwstępnej umowy sprzedaży Galerii Handlowej RAMZES. Wartość transakcji zbycia tego obiektu została ustalona na poziomie 11 500 tys. zł netto.
 • Zielonym do góry

  Zielonym do góry

  Spółka Domeny.pl z okazji Międzynarodowego Dnia Matki Ziemi obchodzonego 22 kwietnia rozpoczęła inicjatywę "Zielonym do góry". Celem projektu jest podniesienie świadomości społeczeństwa na temat sadzenia drzew oraz zwiększenia obszarów zalesionych w Polsce.