zieloni

Synonimy:
Zieloni 2004,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zieloni (38)

 • Bloomberg: Zieloni zagrożeniem dla Nord Stream 2

  Bloomberg: Zieloni zagrożeniem dla Nord Stream 2

  ​Zdaniem ekspertów, to nie sankcje UE zatrzymają kontrowersyjny Nord Stream 2 - zauważa agencja Bloomberg. Zdaniem analityków wpływ na przyszłe losy rosyjskiego projektu mogą wywrzeć niemieccy Zieloni, którzy są silniejsi na krajowej scenie politycznej, i są przeciwni bałtyckiemu gazociągowi.
 • Sąd: Zieloni nie znieważyli znaku Polski Walczącej

  Sąd: Zieloni nie znieważyli znaku Polski Walczącej

  Sąd Rejonowy dla Warszawy-Śródmieścia uniewinnił od zarzutu znieważenia znaku Polski Walczącej troje działaczy Zielonych. Wyrok nie jest prawomocny.
 • Kandydatka Zielonych zbiła majątek w branżach, które krytykuje

  Kandydatka Zielonych zbiła majątek w branżach, które krytykuje

  Kandydatka Zielonych w wyborach prezydenckich Jill Stein, która zbudowała swą kampanie na krytyce Wall Street, przemysłu farmaceutycznego, kopalnego, czy zbrojeniowego zrobiła majątek inwestując właśnie w te branże - donosi dziennik "Daily Beast".
 • Policja chroni posła Zielonych po pogróżkach

  Policja chroni posła Zielonych po pogróżkach

  Berlińska policja wzmocniła patrole w okolicach mieszkania szefa niemieckich Zielonych Cema Oezdemira, któremu po głosowaniu za uchwałą Bundestagu uznającą masakrę Ormian przez imperium osmańskie za ludobójstwo nieznani sprawcy grożą śmiercią.
 • Nie żyje Katarzyna Bienias, feministka, działaczka Partii Zieloni

  Nie żyje Katarzyna Bienias, feministka, działaczka Partii Zieloni

  Kobietą, która zginęła w czasie niedzielnej (19 lipca) burzy w pobliżu Sławy w Lubuskiem była feministka Katarzyna Bienias.
 • Zielona herbata - napar zdrowia

  Zielona herbata - napar zdrowia

  Regularne picie zielonej herbaty to znakomity sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn, obniżenie ciśnienia krwi, poprawienie koncentracji, ochronę organizmu przed wirusami i bakteriami.
 • Dwa gazpacho - zielone i czerwone

  Dwa gazpacho - zielone i czerwone

  Ta wywodząca się z Hiszpanii zupa jest nie tylko pyszna, ale też prosta w przygotowaniu. Podajemy ją na zimno więc jest idealnym daniem na letnie przyjęcia.
 • Sukces SPD i Zielonych w wyborach do landtagu Dolnej Saksonii

  W niedzielnych wyborach do lokalnego parlamentu Dolnej Saksonii, uważanych za ważną próbę sił przed jesienną batalią o Bundestag, wygrały partie opozycyjne - SPD i Zieloni, zdobywając o jeden mandat więcej niż koalicja rządowa CDU/FDP.

Filmy - Zieloni (1)

 • Zarobimy na "zielonych technologiach"?

  Dzięki rozwiniętemu przemysłowi Polska ma szczególne atuty, by zarobić na "zielonych technologiach". Już ma na koncie sukcesy w wykorzystywaniu energii ze słońca - przekonuje dr Maciej Bukowski, prezes Instytut Badań Strukturalnych (Newseria).