Zielińska

Artykuły - Zielińska (191)

 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.
 • Kolejne ruchy RPP trudne do przewidzenia

  Kolejne ruchy RPP trudne do przewidzenia

  Relatywnie dobry wzrost PKB, a z drugiej strony przedłużająca się deflacja sprawiają, że trudno jest przewidzieć jakie będą kolejne ruchy Rady Polityki Pieniężnej - oceniła w wywiadzie dla Bloomberga Anna Zielińska-Głębocka z RPP.
 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.
 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".
 • Andrzej Zieliński: Prawie pracoholik

  Andrzej Zieliński: Prawie pracoholik

  Nobliwy prawnik w "O mnie się nie martw", lojalny dowódca straży granicznej w "Watasze", podejrzany biznesmen w "Prawie Agaty". Andrzej Zieliński opowiada o tym, dlaczego w tym sezonie wszędzie go pełno.