Zielińska

Artykuły - Zielińska (137)

 • Czterdziestka Katarzyny Zielińskiej

  Czterdziestka Katarzyny Zielińskiej

  Miała być randka z mężem, a okazało się, że ten zorganizował dla niej przyjęcie-niespodziankę. Aktorka Katarzyna Zielińska, która świętuje 40. urodziny, nie kryła wzruszenia z garden party ze znajomymi, które okazało się strzałem w dziesiątkę!
 • Katarzyna Zielińska pokazała, jak wygląda o poranku

  Katarzyna Zielińska pokazała, jak wygląda o poranku

  Katarzyna Zielińska od jakiegoś czasu chętnie angażuje się w działalność w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje w tym momencie 264 tys. użytkowników.
 • Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Wojciech Zieliński: "Ten zimny drań ma skomplikowane życie"

  Musi mieć to coś, skoro tak często obsadzany jest w rolach facetów ze spluwą. Wojciech Zieliński nie próżnuje. Polacy kojarzą go z "Londyńczyków", "Lekarzy", "Zbrodni" i "Służb specjalnych", które teraz trafiają na małe ekrany.
 • Kolejne ruchy RPP trudne do przewidzenia

  Kolejne ruchy RPP trudne do przewidzenia

  Relatywnie dobry wzrost PKB, a z drugiej strony przedłużająca się deflacja sprawiają, że trudno jest przewidzieć jakie będą kolejne ruchy Rady Polityki Pieniężnej - oceniła w wywiadzie dla Bloomberga Anna Zielińska-Głębocka z RPP.
 • Waleczny Wojciech Zieliński

  Waleczny Wojciech Zieliński

  Wojciech Zieliński, znany m.in. z serialu "Lekarze", bez względu na role, jakie gra, cały czas dba o tężyznę fizyczną. Od siedmiu lat trenuje krav magę, a od dzieciństwa ćwiczy wschodnie sztuki walki - taekwondo i jujitsu.
 • Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  Agnieszka Szulim: Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru

  - Kasia Zielińska ma problem z poczuciem humoru - uważa Agnieszka Szulim. - To jedna z najmniej barwnych postaci na naszej show-biznesowej scenie - dodaje. Dziennikarka nie rozumie oburzenia Zielińskiej z powodu żartu, który zrobili aktorce twórcy programu "Na językach".
 • Andrzej Zieliński: Prawie pracoholik

  Andrzej Zieliński: Prawie pracoholik

  Nobliwy prawnik w "O mnie się nie martw", lojalny dowódca straży granicznej w "Watasze", podejrzany biznesmen w "Prawie Agaty". Andrzej Zieliński opowiada o tym, dlaczego w tym sezonie wszędzie go pełno.
 • Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  Wojciech Zieliński: Jestem pacyfistą

  W filmie "Służby specjalne" Wojciech Zieliński zagrał pracownika kontrwywiadu, kapitana Janusza Cerata. Rola agenta, który zabija na zlecenie, była dla aktora dużym wyzwaniem - prywatnie jest pacyfistą i nie byłby w stanie uśmiercić nawet biedronki.
 • Wojciech Zieliński jako gliniarz z ideałami

  Wojciech Zieliński jako gliniarz z ideałami

  W pierwszym polskim serialu AXN "Zbrodnia" Wojciech Zieliński śledzi seryjnego mordercę, biega po wydmach i walczy z bezsennością. Czy rola komisarza Nowińskiego to jego trampolina do sukcesu?
 • Wojciech Zieliński: Nie mógłbym tego robić

  Wojciech Zieliński: Nie mógłbym tego robić

  Jedną z gwiazd filmu "Służby specjalne", który odsłania kulisy życia i pracy oficerów Wojskowych Służb Informacyjnych, jest Wojciech Zieliński. "Nie mógłbym żyć w takim strachu, niepewności jak mój bohater" - stwierdza aktor. Określa też siebie jako pacyfistę.

Filmy - Zielińska (2)

 • Kasia Zielińska o współpracy z ekipą serialu "Zawsze Warto"

  Okazuje się, że zespół produkcyjny wraz z aktorami wspaniale się zintegrował. Czy synergia będzie również widoczna na ekranie?
 • Katarzyna Zielińska

  Odkąd porzuciła rolę w „Barwach szczęścia”, rzadziej pojawiała się w świecie seriali. Urodziła dwoje dzieci, a teraz wraca w końcu na mały ekran. 4 września na antenie Polsatu zadebiutuje serial "Zawsze warto" z udziałem aktorki.