ZHR

Artykuły - ZHR (-3)

 • Warszawa: 70. rocznica akcji pod Arsenałem

  Warszawa: 70. rocznica akcji pod Arsenałem

  Uroczystą zmianą wart i złożeniem wieńców przed Grobem Nieznanego Żołnierza, mszą w Katedrze Polowej WP, apelem harcerskim przed budynkiem Arsenału i grą miejską, współorganizowaną przez ZHP i ZHR, stolica uczciła 70. rocznicę akcji pod Arsenałem.
 • Jasna Góra: Harcerze ZHR dziękowali za 20-lecie Związku

  Coroczną trzydniową pielgrzymkę na Jasną Górę zakończyło w niedzielę kilkaset harcerzy i harcerek obchodzącego w tym roku 20-lecie założenia Związku Harcerzy Rzeczypospolitej (ZHR)
 • Zlot ZHR nad Zalewem Koronowskim

  Zlot ZHR nad Zalewem Koronowskim

  Pod hasłem "Przyszłość zaczyna się dziś" w poniedziałek nad Zalewem Koronowskim koło Bydgoszczy rozpoczął się Zlot XX-lecia Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej. W zgrupowaniu, które potrwa do niedzieli, uczestniczy 3,5 tysiąca harcerek i harcerzy z różnych stron kraju.
 • Butkiewicz przewodniczącym ZHR

  Związek Harcerstwa Rzeczypospolitej ma od niedzieli nowe władze. Przewodniczącym ZHR został harcmistrz Michał Butkiewicz, Naczelniczką Organizacji Harcerek - Maria Brzeska-Deli, a Naczelnikiem Organizacji Harcerzy - Michał Sternicki - poinformowała phm. Ewa Modrzejewska.
 • Jubileuszowy zjazd ZHR

  Jubileuszowy zjazd ZHR

  Blisko 300 delegatów i delegatek, obserwatorów oraz gości przyjedzie do Warszawy w dniach 11-13 kwietnia (piątek-niedziela) na X Zjazd Związku Harcerstwa Rzeczypospolitej (ZHR), drugiej co do wielkości organizacji harcerskiej w Polsce.
 • Góry, narty i śnieg

  Góry, narty i śnieg

  Siedem dni trwał obóz zimowy inowrocławskich harcerzy z ZHR, którzy w tym roku wypoczywali w Murzasichlu.