zgaga

Synonimy:
brak
Inne znaczenia:
Zgaga (Film (1986)[Heartburn] Reż.Mike Nichols) ,

Artykuły - Zgaga (15)

 • Lek na zgagę nadaje się do walki z COVID-19?

  Lek na zgagę nadaje się do walki z COVID-19?

  ​Do listy potencjalnych sposobów walki z COVID-19 dodano lek na zgagę. Szpitale w Nowym Jorku rozpoczęły nowe badania, aby sprawdzić, w jaki sposób famotydyna, aktywny składnik leku Pepcid, może przyczynić się do poprawy stanu zdrowia osób zarażonych SARS-CoV-2.
 • Zgaga? Oto koło ratunkowe

  Zgaga? Oto koło ratunkowe

  Istnieją kuracje na pozbycie się zgagi. W walce z tą przypadłością pomocne są zioła. Sok z kiszonych warzyw także możne być ratunkiem w sytuacji awaryjnej. Ważne, aby przestrzegać kilku zasad. Wówczas o zgadze możemy zapomnieć na zawsze.
 • Inhibitory pompy protonowej mogą zwiększyć ryzyko śmierci

  Inhibitory pompy protonowej mogą zwiększyć ryzyko śmierci

  Najnowsze badania wskazują, że długotrwałe zażywanie inhibitorów pompy protonowej może zwiększać ryzyko przedwczesnego zgonu. Wcześniej potwierdzono, że preparaty tego typu mogą negatywnie wpływać na nerki i wywoływać demencję.
 • Zgaga (II trymestr)

  Zgaga (II trymestr)

  Za nieprzyjemne uczucie pieczenia w dolnej części przełyku połączone z odczuwaniem goryczy w ustach odpowiada powiększająca się macica, która uciska na żołądek.
 • Leki przeciwrefluksowe zwiększają ryzyko zawału serca

  Leki przeciwrefluksowe zwiększają ryzyko zawału serca

  Naukowcy odkryli, że popularne leki stosowane na refluks i wrzody, mogą zwiększać ryzyko zawału serca. To niepokojące wieści dla milionów osób na całym świecie.
 • Naturalne sposoby na zgagę

  Naturalne sposoby na zgagę

  Zgaga jest zmorą wielu kobiet w ciąży. Sprawdź, jak można ją zwalczyć naturalnymi sposobami.
 • Znajdź patent na zgagę

  Znajdź patent na zgagę

  Palący ból w przełyku oraz gorzko-kwaśny posmak w ustach to nic przyjemnego. Sprawdź, jak zapobiec tym dolegliwościom, i co ci pomoże, gdyby jednak się pojawiły.
 • Cztery sposoby na zgagę

  Cztery sposoby na zgagę

  Czujesz bolesne pieczenie, jakby twój przełyk miał za chwilę się zapalić? To objawy zgagi, które mogą nasilać się gdy jesteś w ciąży.
 • Jak walczyć ze zgagą

  Jak walczyć ze zgagą

  Nieprzyjemne pieczenie w przełyku... To uczucie zna chyba każda z nas. Ale ze zgagą można skutecznie walczyć! Podajemy proste sposoby na pozbycie się tej dolegliwości.
 • ​Rady na ciążowe dolegliwości

  ​Rady na ciążowe dolegliwości

  Mdłości, obrzęki nóg, zaparcia... Lista przypadłości, których możesz teraz doświadczać, jest długa jak alfabet. Na szczęście są na nie niezawodne sposoby.

Filmy - Zgaga (1)

 • Jak pozbyć się zgagi domowymi sposobami?

  Zgaga - ta dolegliwość dotyka coraz więcej z nas. Wrażliwym organizmom wystarczy odrobina szczególnego jedzenia, by nabawić się na długo nieprzyjemnego uczucia nadkwasoty. Jak pozbyć się zgagi domowymi sposobami? Poznajcie nasze triki!