zeus

Artykuły - Zeus (69)

 • Zeus "W poszukiwaniu siebie": A może lepiej rozejrzeć się za producentem? [RECENZJA]

  Zeus "W poszukiwaniu siebie": A może lepiej rozejrzeć się za producentem? [RECENZJA]

  Ciągle gdzieś z boku sceny, więc można odnieść wrażenie, że w przypadku Zeusa jest medialna cisza. A tu proszę - praca wykonywana po cichu, jedynka na liście sprzedaży, coraz więcej fanów i… niewypał z wyborem beatmakera, który nie nadąża za raperem. A w zasadzie za niczym.
 • Recenzja Zeus "Zeus. To pomyłka.": Klątwa wrażliwości

  Recenzja Zeus "Zeus. To pomyłka.": Klątwa wrażliwości

  "Wszystko się sprowadza do płomienia wewnątrz / w centrum tornada cicha, święta pewność" – rapuje Zeus. I taką płytę próbował nagrać, dając dowód na to, że ma potencjał na płytę roku, ale ognia nie kontroluje.
 • Komu prezent, komu rózgę? Rapowo-choinkowa zabawa Interii

  Komu prezent, komu rózgę? Rapowo-choinkowa zabawa Interii

  Koniec roku za pasem. Nim jednak wystrzelą szampany i powitamy na kalendarzach liczbę 2016, postanowiliśmy zabawić się w Mikołajów. Dokleiliśmy sobie siwe brody, przywdzialiśmy czerwone kubraki i ruszamy w kraj, by rozdać podarki polskim artystom rapowym. Nie wszystkich jednak one ucieszą.
 • Europol aresztował rzekomych twórców trojanów bankowych Zeus i SpyEye

  Europol aresztował rzekomych twórców trojanów bankowych Zeus i SpyEye

  Jak podaje Europol, władze z sześciu krajów europy rozbiły na Ukrainie dużą grupę cyberprzestępczą podejrzaną o rozwój, wykorzystywanie i rozpowszechnianie znanych trojanów bankowych Zeus i SpyEye.
 • Wszystkie dzieci nasze są. 10 polskich utworów rapowych na Dzień Dziecka

  Wszystkie dzieci nasze są. 10 polskich utworów rapowych na Dzień Dziecka

  Zwykło się mawiać, że w każdym z nas jest dziecko. Jeśli się z tym stwierdzeniem zgadzamy – dzisiaj śmiało możemy oczekiwać góry prezentów i życzeń sypiących się z każdej strony. My zaś w Dzień Dziecka mamy dla was podarek w postaci dziesięciu utworów, które mówią o najmłodszych.
 • Christofer Luca, Bob One i Zeus "Dzień po dniu": Kim jest ten Luca?

  Christofer Luca, Bob One i Zeus "Dzień po dniu": Kim jest ten Luca?

  Na stronach Interii możecie zobaczyć teledysk "Dzień po dniu" Christofera Luki.
 • 10 polskich utworów rapowych na walentynki

  10 polskich utworów rapowych na walentynki

  Walentynki. Dla jednych to ostateczny argument za tym, że nasze społeczeństwo się zamerykanizowało, dla drugich - idealna okazja, by jeszcze bardziej uszczęśliwić drugą połówkę. My zaś specjalnie na ten dzień przygotowaliśmy dla was zestawienie dziesięciu kawałków z rapowego poletka, które mówią o miłości.
 • Chthonic: nowa wersja trojana ZeuS atakuje banki online na całym świecie

  Chthonic: nowa wersja trojana ZeuS atakuje banki online na całym świecie

  Analitycy bezpieczeństwa z Kaspersky Lab wykryli nowe szkodliwe oprogramowanie atakujące systemy bankowości online i ich klientów. Zidentyfikowany jako najnowsza wersja niesławnego trojana ZeuS, Trojan-Banker.Win32.Chthonic, w skrócie Chthonic, zaatakował ponad 150 różnych banków i 20 systemów płatniczych w 15 krajach. Celem tego szkodnika są głównie instytucje finansowe w Wielkiej Brytanii, Hiszpanii, Stanach Zjednoczonych, Rosji, Japonii i we Włoszech.
 • Gameover Zeus - cyberatak finansowy na dwa fronty

  Gameover Zeus - cyberatak finansowy na dwa fronty

  W ubiegłym tygodniu świat obiegła informacja o tym, że agentom FBI udało się opanować „najbardziej wyszukany i niszczycielski botnet, jaki kiedykolwiek widzieli”. Mowa o ataku Gameover Zeus, w ramach którego niesławny trojan ZeuS kradnący informacje finansowe współdziałał z oprogramowaniem Cryptolocker wyłudzającym okup za przywrócenie dostępu do zaszyfrowanych danych użytkownika. Eksperci z Kaspersky Lab tłumaczą, jakie konsekwencje dla użytkowników mogą mieć tego rodzaju ataki i jak się przed nimi chronić.
 • Zeus pozywa za naruszenie praw autorskich

  Zeus pozywa za naruszenie praw autorskich

  Laboratorium antywirusowe firmy Barracuda Networks przechwyciło wiadomości mailowe, których załączniki zawierają złośliwe oprogramowanie Zeus. Podejrzana korespondencja została przygotowana tak, by odbiorca miał wrażenie, że otrzymał wezwanie do stawienia się na rozprawie sądowej jako pozwany.