ZET

Artykuły - ZET (21)

 • Jankowski Jan Stanisław (6 V 1882 -13 III 1953)

  Delegat Rządu RP na Kraj.
 • Monika Olejnik z MediaTorem

  Monika Olejnik z MediaTorem

  Monika Olejnik, dziennikarka Radia Zet i TVN24, odebrała 3 grudnia w Krakowie główną nagrodę Plebiscytu MediaTory - statuetkę AuTORytet 2011. Studenci dziennikarstwa z całej Polski wyróżnili ją za rzetelność, profesjonalizm i najwyższe standardy zawodowe.
 • Audycja o technologicznych wynalazkach w Radiu Zet

  Audycja o technologicznych wynalazkach w Radiu Zet

  "100 wynalazków, które zmieniły świat" to nowa antenowa propozycja Rafała Turowskiego w Radiu Zet. Zastąpi cykl "100 odjechanych miejsc świata".
 • Wojciech Jagielski- Biografia

  Polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, prezenter TVP2 i dyrektor muzyczny w Radiu ZET. Urodzony w 1963 w Zduńskiej Woli.
 • Wojciech Jagielski- Biografia

  Wojciech Jagielski polski dziennikarz telewizyjny i radiowy, prezenter TVP2 i dyrektor muzyczny w Radiu ZET. Urodzony w 1963 w Zduńskiej Woli.
 • Dobrze, że nie jesteśmy w eurolandzie

  Dobrze, że nie jesteśmy w eurolandzie

  Kalendarz wchodzenia do strefy euro nie jest priorytetem rządu. Polska musi elastycznie reagować na wydarzenia, do strefy euro się nie spieszymy - powiedział w środę w radiu Zet minister finansów Jacek Rostowski.
 • REGULAMIN "Radio Zet Największe Przeboje 2007/2008 SMS"

  Postanowienia ogólne 1."Radio Zet Największe Przeboje 2007/2008 SMS", zwany dalej Konkursem, organizowany jest przez INTERIA.PL S.A. z siedzibą w Krakowie os. Teatralne 9 a 31-946 Kraków, zwaną dalej INTERIA.PL. 2.Fundatorem nagród jest Magic Records Sp. z o.o. . 3.Konkurs rozpoczyna się 14 grudnia i trwa do 14 grudnia 2007 roku włącznie. Konkurs prowadzony jest na całym terytorium Rzeczypospolitej Polskiej 4.Nagrodami w Konkursie jest: a) 1
 • Rząd nie powinien atakować biznesu

  Na inwestycje w Polsce i za granicą Grupa ITI może wydać nawet 500 mln euro, czyli prawie 2 mld zł. Jej współwłaściciel zaprzecza, że jest zainteresowany przejęciem Radia Zet.
 • TVP nie pokaże reklamy PO?

  TVP nie pokaże reklamy PO?

  Dyskusyjną reklamówkę Platformy Obywatelskiej w której zwraca się uwagę na dysproporcje w zarobkach między ludźmi PiS w spółkach Skarbu Państwa a lekarzami i nauczycielami, wyemitują telewizje TVN i Polsat oraz Radio Zet. Telewizja Polska nie podjęła jeszcze decyzji.
 • Umowa ramowa o współpracy z Radiem Zet

  Raport bieżący nr 1/2007Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bieżące i okresowe Zarząd MNI S.A. niniejszym informuje, iż w dniu 9 stycznia 2007 roku została zawarta Umowa Ramowa o Współpracy pomiędzy Radiem ZET Sp. z o.o. a MNI S.A. Umowa została zawarta na czas nieokreślony. Umowa dotyczy realizacji przez MNI interaktywnych usług mobilnych, kanałami SMS, wykorzystywanych w antenowych projektach komercyjnych Radia ZET. W praktyce zawarcie powyższej umowy oznac