zespół

Synonimy:
zespólł,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zespół (107)

Filmy - Zespół (9)

 • Przelał majątek na walkę z rasizmem. Lansuje się, czy ma gest?

  Za oceanem wciąż problem rasizmu jest wszechobecny i wie coś o tym wokalista zespołu The Weekend. Abel Tesfaye przeznaczył ćwierć miliona dolarów na rzecz organizacji Black Lives Matter, która walczy o szacunek względem mniejszości narodowych, w tym osób o czarnym kolorze skóry.
 • Niemcy. Muzyka zbliża narody

  Multikulturowy zespół Ensemble Sarband ("sarband" oznacza w sanskrycie "połączenie") gra zarówno muzykę orientalną, chrześcijańską, jak i żydowską, a w jego skład wchodzą muzycy reprezentujący różne kręgi kulturowe. Występują w nim między innymi derwisze z muzułmańskiego bractwa religijnego.
 • Na początku lutego płyta zespołu Pawła Małaszyńskiego

  10 lutego ukaże się najnowsza płyta grupy Cochise, której liderem jest Paweł Małaszyński. Krążek o nazwie „118” wydany zostanie nakładem wytwórni Metal Mind Production. Znajdzie się na nim 13 kompozycji napisanych w języku angielskim. - Przez ostatnie dwa lata w związku z moją pracą bardzo dużo podróżowałem. Co ciekawe, zawsze zatrzymywałem się w pokoju 118. Nie wiem, dlaczego zaczął mnie prześladować ten numer. Postanowiłem więc, że tak powinna nazwać się nasza płyta – tłumaczy Małaszyński.
 • OFF Festival: Girls Against Boys

  Tak grali Girls Against Boys na OFF Festival Katowice 2013.