Żeromskiego

Artykuły - Żeromskiego (15)

 • Szpitale idą na wojnę z NFZ

  Nie rozpoczął się w czwartek przed krakowskim sądem proces, jaki szpital im. Żeromskiego w Krakowie wytoczył małopolskiemu oddziałowi Narodowego Funduszu Zdrowia o zapłatę za tzw. nadwykonania. Będą mediacje.
 • "SAMOTNOŚĆ PÓL BAWEŁNIANYCH" - Spektakl odważny i bezkompromisowy

  "SAMOTNOŚĆ PÓL BAWEŁNIANYCH" - Spektakl odważny i bezkompromisowy

  Odważny, bezkompromisowy spektakl, zrealizowany przez Radosława Rychcika w Pokoju Becketta - czyli na małej scenie kieleckiego Teatru im. S. Żeromskiego, według sztuki kontrowersyjnego francuskiego dramaturga i pisarza, Bernarda-Marie Koltesa.
 • Korekta Raportu bieżącego nr 24/2009 - Zawarcie umów kredytowych przez spółkę zależną Emitenta.

  Raport bieżący nr 24/2009Podstawa prawna: Art. 56 ust. 1 pkt 2 Ustawy o ofercie - informacje bie¿šce i okresowe Działając na podstawie § 6 ust. 2 Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 lutego 2009r. w sprawie informacji bieżących i okresowych przekazywanych przez emitentów papierów wartościowych oraz warunków uznawania za równoważne informacji wymaganych przepisami prawa państwa niebędącego państwem członkowskim (Dz. U. Nr 33, poz.259), MIRBUD S.A. (Emitent) informuje, iż w treści Rap
 • Krakowski szpital im. Żeromskiego wzmocnił ochronę

  Na biurko dyrektora krakowskiego szpitala im. Żeromskiego mają dziś trafić pisemne relacje osób dyżurujących w nocy z piątku na sobotę na oddziale położniczo-noworodkowym. To właśnie z tego oddziału 21-letnia kobieta wyniosła dwudniowego chłopczyka. Dziecko po pięciu godzinach wróciło do matki, a kobieta usłyszała zarzuty uprowadzenia i narażenia dziecka na utratę życia i zdrowia. Szpital wzmocnił ochronę.
 • Straciła dziecko, ukradła więc inne. Ze szpitala

  Zarzuty uprowadzenia noworodka i bezpośredniego narażenia go na utratę życia lub ciężki uszczerbek na zdrowiu usłyszy prawdopodobnie 21-latka, która w sobotę o świcie z krakowskiego szpitala wyniosła dwudniowego chłopca - powiedziała Anna Zbroja z zespołu prasowego małopolskiej policji.
 • Zapraszamy na 5. etap

  Zapraszamy na 5. etap

  W czwartek kolarzy startujący w Tour de Pologne czeka długi etap z Nałęczowa do Rzeszowa o długości 240 km.
 • Brudziński: Wyślij Palikotowi wibrator

  Brudziński: Wyślij Palikotowi wibrator

  Skoro Palikot ma takie ciągoty, trzeba stworzyć jakąś społeczną akcję. Niech wszyscy wysyłają wibratory panu Palikotowi, niech się nimi zabawia, niech idzie jak najdalej od poważnej polityki - mówi gość Kontrwywiadu RMF FM Joachim Brudziński z PiS.
 • Słaba płeć?

  Słaba płeć?

  "Doprawdy przychodziła mi myśl o samobójstwie. Jak mi co jeszcze dokuczy - to doprawdy odbiorę sobie życie". Taki list mógłby napisać każdy niedoszły samobójca. A jest to jeden z zapisków Stefana Żeromskiego, które w jego "Dziennikach" układają się w nieobyczajny kalendarzyk samobójcy.
 • Data i porządek obrad

  KZWM S.A. zwołuje na 30 czerwca 2003 r. zwyczajne walne zgromadzenie, które odbędzie się w siedzibie spółki w Siemianowicach Śląskich przy ulicy Żeromskiego 21 o godz. 14:00. Porządek obrad: 1. otwarcie zgromadzenia i wybór przewodniczącego, 2. stwierdzenie prawidłowości zwołania ZWZ i jego zdolności do podejmowania uchwał, 3. przyjęcie porządku obrad, 4. wybór komisji skrutacyjnej i komisji uchwał, 5. rozpatrzenie sprawozdania zarządu za 2002 r. i podjęcie uchwały o jego zatwierdzeniu, 6.
 • Nowy rok szkolny

  Nowy rok szkolny

  Dzisiaj 6,5 mln uczniów rozpoczęło rok szkolny. Dla prawie 430 tys. dzieci będzie to pierwszy rok nauki. Policja i kuratoria zapowiadają akcję antynarkotykową w szkołach.