Biznes - żelazo

Synonimy:
Fe,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - żelazo (9)

 • Nowe rozległe złoża rudy żelaza w Australii

  Australijska grupa Fortescue Metals ogłosiła w czwartek odkrycie 1 miliarda ton rudy żelaza w Australii. Zdaniem odkrywców przyczyni się do wejścia firmy do czołówki światowych dostawców rudy - poinformowała agencja Associated Press (AP).
 • Kontrakt na dostawy rudy żelaza

  Spółka informuje, że na 2004 rok został podpisany kontrakt na dostawy grudek rudy żelaza z Rosji, dla Hut zrzeszonych w Koncernie PHS, o wartości ok. 9 mln złotych.
 • Dodatkowe kontrakty na rudy żelaza dla PHS

  Zarząd STALEXPORT SA informuje, że Spółka zawarła kontrakt na dodatkowe dostawy rudy żelaza z Ukrainy dla Hut zrzeszonych w Koncernie PHS o wartości ok. 22,5 mln zł. Kontrakty będą realizowane od kwietnia do końca bieżącego roku.
 • Kontrakty na rudy żelaza

  Zarząd STALEXPORT SA informuje, że na 2003 rok Spółka zawarła kontrakty na dostawę rosyjskich i ukraińskich rud żelaza dla Hut zrzeszonych w Koncernie PHS o wartości ok. 65 mln zł.
 • Dostawy rudy żelaza do Huty Szczecin SA

  Zarząd Centrozap SA informuje, że w dniu 24 lipca 2002 r. zawarł umowę na dostawy w okresie drugiego półrocza br. rudy żelaza o łącznej wartości 7.766 tys. zł do spółki zależnej - Huty Szczecin SA.
 • Umowa importowa rud żelaza dla Huty Szczecin

  Zarząd Centrozap SA informuje o zawarciu w dniu 10 stycznia 2002r. umowy handlowej na import rud żelaza (grudek żelaza w peletach) dla Huty Szczecin SA. Dostawy rudy zgodnie z umową mają zostać zrealizowane w pierwszym półroczu 2002r. Wartość umowy wynosi 9.037 tys. zł. W okresie ostatnich 12 miesięcy zawarto z eksporterem rudy umowy o wartości 914 tys. zł (bez umowy z dnia 10 stycznia br.).
 • Konsolidacja hutnictwa żelaza i stali wokół PHS S.A

  Kluczowym elementem zmienionego programu będzie konsolidacja hutnictwa żelaza i stali, będzie utworzenie przedsiębiorstwa Polskie Huty Stali SA.
 • Restrukturyzacja hutnictwa żelaza i stali

  KERM przyjął kierunkowo przedłożony przez ministra gospodarki Program restrukturyzacji hutnictwa żelaza i stali - aktualizacja 2001.
 • Kontrakty na dostawy rud żelaza do hut

  Zarząd STALEXPORT SA informuje, że Spółka sfinalizowała kontrakty na dostawy rud żelaza z Rosji do polskich hut w roku 2001 o wartości ok. 100,0 mln zł.