żelazko

Artykuły - żelazko (24)

Filmy - żelazko (3)

  • Awaryjne prasowanie bez żelazka

    Niekiedy zdarza się - zwłaszcza na wyjazdach - że nie mamy dostępu do żelazka, za to potrzebujemy na już wyprasować jakieś elementy naszej garderoby. Brak żelazka nie oznacza, że nie będziecie mogli cieszyć się prostymi ubraniami, bez zagięć! Jest kilka domowych sprzętów, które pomogą wam rozwiązać ten problem. Poznajcie nasze sprytne sposoby na prasowanie bez żelazka!
  • Jak wyczyścić żelazko? Trzy sposoby na brudną stopę żelazka

    Jak wyczyścić żelazko? To jedno z tych urządzeń w naszym domu, które staje się niemalże bezużyteczne, gdy zabrudzimy jego stopę. Zniszczyć stopę żelazka jest bardzo łatwo: wystarczy drobne przypalenie materiału ubrania, by na gładkiej tafli osadziło się mnóstwo brudu, który nie tylko uniemożliwi prasowanie, ale też może bezpowrotnie zabrudzić kolejne ubrania! Jak pozbyć się śladów przypalonego ubrania na żelazku? Jak wyczyścić brudną stopę żelazka i pozbyć się uciążliwych grudek z kamienia, brzydkiego osadu z wody? Poznajcie trzy najlepsze sposoby na brudną stopę żelazka.
  • Perfekcyjne prasowanie koszul

    Jak poprawnie wyprasować koszulę, by nie zostały na niej żadne niechciane zagięcia? Sztuka prasowania koszul nie musi być trudna. By koszule były zawsze gładkie i nieskazitelne, wystarczy posłużyć się jednym prostym schematem prasowania. Zdziwicie się, jakie to banalne!