zegar

Synonimy:
zegary,
Inne znaczenia:
brak

Artykuły - Zegar (72)

Filmy - Zegar (3)

  • Zegar spadł na pracowników, którzy mieli go zamontować na wieży

    Podczas montażu zegara na wieży uniwersytetu w miejscowości West Lafayette w stanie Indiana doszło do wypadku. Zawieszony na linach nowy zegar spadł, prawie uderzając w ekipę techników, którzy mieli go zamontować. Pracownikom na wysięgniku nic się nie stało. (STORYFUL/x-news)
  • Ciekawski turysta dotkął zabytkowy zegar. To był błąd

    Ciekawski turysta zniszczył zabytkowy zegar w muzeum w Columbii w stanie Pensylwania. Mężczyzna nie zastosował się do powszechnie obowiązującego zakazu dotykania eksponatów i w wyniku jego nieostrożności unikatowy zegar spadł ze ściany i się roztrzaskał. Zwiedzający miał zamiar jedynie sprawdzić, jak działa mechanizm historycznego czasomierza, a niechcący zobaczył nawet najmniejsze części, z których zegar się składa. Jak informują kustosze, eksponat po niezbędnej naprawie powróci na ścianę muzeum. (STORYFUL/x-news)
  • Zegar z domina

    Domino to jedna z najstarszych gier świata, którą bawiły się całe pokolenia! Jeśli macie nieużywane już domino, możecie je wykorzystać do zrobienia ciekawie wyglądającego zegara! Mechanizm zegarowy można dziś dostać bez problemu w sklepie, a przygotowanie całości zajmie wam dosłownie parę minut. Sprawdźcie, jakie to proste!