że każdy

Artykuły - że każdy (57)

 • Kaczyński żąda od Ziobry skruchy. "Kto działa przeciw PiS..."

  Kaczyński żąda od Ziobry skruchy. "Kto działa przeciw PiS..."

  ​Jedyna rozmowa jaka ma dziś sens to rozmowa o jedności prawicy; każdy kto działa przeciw PiS rozbija prawicę; jeśli Zbigniew Ziobro uzna, że popełnił wielki błąd, to jesteśmy wyrozumiali - powiedział w poniedziałek Jarosław Kaczyński odnosząc się do apelu szefa SP o szczerą rozmowę.
 • MFW: PKB Polski będzie przyspieszać

  MFW: PKB Polski będzie przyspieszać

  Gospodarka Polski będzie stopniowo przyspieszać z 1,1 proc. w 2013 r. do 3,5 proc. w 2018 r. - przewiduje MFW. Eksperci funduszu ocenili, że każdy z wariantów zmian w OFE zapewne zmniejszy dług i deficyt, ale zwiększy też przyszłe emerytalne zobowiązania rządu.
 • "Od czasów pierwszej punkowej fali nic się nie zmieniło!"

  "Od czasów pierwszej punkowej fali nic się nie zmieniło!"

  Ramones to ikona. Jedna z kilku najważniejszych grup w dziejach. Zespół, który stworzył punk rocka i pokazał, że każdy może grać w kapeli (nawet, jeśli grać nie umie). Chociaż nie każdy może pisać przeboje. A tych - dwuminutowych trzyakordowców - Ramones mają na koncie dziesiątki. Trzydzieści z nich będziemy mogli usłyszeć na tegorocznym Jarocinie w wykonaniu Marky Ramone's Blitzkrieg.
 • "Metro": Mordują kury, bo jajka za tanie

  "Metro": Mordują kury, bo jajka za tanie

  W polskich ubojniach od kilku tygodni na ogromną skalę wybijane są kury. Zwierzęta na rzeź posyłają producenci jaj. Policzyli, że każdy dzień życia nioski to 7 groszy straty - informuje"Metro".
 • "Pod Mocnym Aniołem": Będzie się... piło

  "Pod Mocnym Aniołem": Będzie się... piło

  Wierzę, że ten film poruszy i zaboli - mówi Wojtek Smarzowski, który kończy w Krakowie zdjęcia do swojej najnowszej produkcji "Pod Mocnym Aniołem". - Chciałbym, żeby doprowadził do jakiejś dyskusji, bo myślę, że każdy z nas z chorobą alkoholową miał do czynienia - dodaje.
 • "Daję nam rok": Jak stracić małżeństwo w rok

  "Daję nam rok": Jak stracić małżeństwo w rok

  "Daję nam rok" to tak naprawdę trzy filmy w jednym. Z tym, że każdy z nich to rozrywka na wysokim poziomie. Sprowadzone do jednego obrazu zachowują się pokornie - jeden nie wychyla się przed drugi, tylko smakowicie razem dopełniają się.
 • Piotr Cyrwus: Aktor jest hipokrytą

  Piotr Cyrwus: Aktor jest hipokrytą

  Piotr Cyrwus, czyli niezapomniany Ryszard Lubicz z "Klanu", którego wkrótce zobaczymy w nowym kabaretowym programie TVP 2 "Dzięki Bogu już weekend!", twierdzi, że każdy aktor jest po trosze... hipokrytą.
 • Spadek inflacji w Polsce bez wpływu na politykę RPP

  Coraz wyraźniejsze zniecierpliwienie przedłużającą się stabilizacją cen na rynkach akcji widać w Europie, natomiast w USA można odnieść wrażenie, że każdy spadek jest wykorzystywany przez inwestorów do kupna. To sytuacja odwrotna do tej, którą obserwowaliśmy w IV kwartale, kiedy to strach przed klifem fiskalnym skłaniał do lokowania na Starym Kontynencie, a nie w Ameryce. Praktycznie każda z kilku ostatnich sesji przebiegała tak samo.
 • Na zwrot prezentu musi zgodzić się sprzedawca. Chyba, że zakup dokonany był przez internet

  Na zwrot prezentu musi zgodzić się sprzedawca. Chyba, że zakup dokonany był przez internet

  37 proc. Polaków jest przekonanych, że sklep ma obowiązek przyjąć nietrafiony prezent. Tymczasem jest to tylko i wyłącznie dobrą wolą sprzedawcy. Równie dobrze może nas odesłać z kwitkiem. Oznacza to, że każdy sklep może mieć własną politykę dotyczącą zwrotu lub wymiany np. niechcianych prezentów.
 • Małgorzata Socha: Ikona mody

  Małgorzata Socha: Ikona mody

  Małgorzata Socha zaliczana jest do najlepiej ubranych polskich gwiazd. Jak przyznaje, wiele razy kusiło ją, żeby zająć się projektowaniem, ale współpraca ze specjalistami uświadamia jej, że "każdy powinien robić to, co umie najlepiej".